Soru 1000-1500Tl arası hangi Xiaomi cihazı almalıyım?

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
1500
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba arkadaşlar en fazla 1500tl bütçe ile hangi xiaomi modelini almalıyız? Telefonda oyun oynanılmayacak rom yüklenmeyecek olduğu haliyle günlük kullanıma uygun bir model arıyorum çevreme a2 mix3 mi8lite mi8se mia1 aldım ancak şu an kararsız kaldık sizce 1000-1500tl arası hangi modeli almalıyız ? Şimdiden teşekkürler.

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Merhaba arkadaşlar en fazla 1500tl bütçe ile hangi xiaomi modelini almalıyız? Telefonda oyun oynanılmayacak rom yüklenmeyecek olduğu haliyle günlük kullanıma uygun bir model arıyorum çevreme a2 mix3 mi8lite mi8se mia1 aldım ancak şu an kararsız kaldık sizce 1000-1500tl arası hangi modeli almalıyız ? Şimdiden teşekkürler.
Hocam öncellikle iyi akşamlar 1500 tl civarlarımda mi max3 veya mi8se varsa mi8se öneririm saydıklarınız arasında en gideri olan en yüksek performanslı telefon o haa büyük ekran olsun dersen mi max3 kendim mi8 lite kullanıyorum öneririm 2 ay oldu ve çok memnunum ama alabiliyosanız mi8se yönelin derim

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Hocam öncellikle iyi akşamlar 1500 tl civarlarımda mi max3 veya mi8se varsa mi8se öneririm saydıklarınız arasında en gideri olan en yüksek performanslı telefon o haa büyük ekran olsun dersen mi max3 kendim mi8 lite kullanıyorum öneririm 2 ay oldu ve çok memnunum ama alabiliyosanız mi8se yönelin derim
Teşekkürler mi Max 3 şu anda 1900tl saydıklarım olmasa da olur aldığım modelleri yazdım en fazla 1500olacak şekilde xiaominin herhangi bir modeli olur araştırma yapiyorum ama hepsinde de sorun çıkıyor hepsinde de sorunsuz kullanım yorumları var bilemedim açıkçası

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Redmi note 5 pro önerebilirim, işlemci güzel 4 gb ram ile yeterli tabiki 4000 mah batarya ile 10 saat üzeri ekran süresi var kamerasi kötü değil fiyatı da çok düştü bu aralar

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt