Rom 10 pro rom tavsiyesi

gokaykecelioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Note 9 Pro 128
Konular
9
Merhabalar, geçen günlerde miui 14 e geçtim fakat şuanda telefonun sessizde titreşim özelliği çalışmıyor ve pil daha hızlı bitiriyormuş gibi geldi. Cihazım yurtdışı daha imei attırmadım Telefonun bl kilidini açıp rom değiştirmek istiyorum sonra imei attırıcam. Kamera ve performans odaklı bi rom arıyorum. Oyunlarla pek aram yok. Genelde video sosyal medya ve kamera ile işim oluyor. Bunlar için rom önerebilir misiniz?

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Çıktığından beri miui 14 kullanıyorum. Pilden şikayetçiyim. Cihazı bir yıldır kullanıyorum ondan herhalde dedim. Eu miui 13 stok roma döndüm. Pil çok iyi durumda artık. Ayrıca forumda bulunan debloat silmek için kullanılan script yükledim. Cihazda hiçbir gereksiz uygulama kalmadı. Script xiaominin kendi dosya yöneticisi ve galerisi gibi tüm sistem uygulamalarını siliyor bende kendi istediğim uygulamaları tek tek indiriyorum. Şu an memnunum

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ben de 2 gün önce MIUI 14.0.2 Global kurdum. Boşta fena şarj yiyor. Dün yatmadan önce %15 falandı şarj. Dedim yarın şarja koyarım. Sabah bi kalktım şarjı bitmiş telefon kapanmış. MIUI 13'ün EU'sunu, globalini, endonezyasını bilmem nesini hepsini kullandım. 1.5 yıldır da bu cihazı kullanıyorum daha böyle bir şey yaşamadım öyle söyleyeyim. Şimdi şarjı dolduktan sonra bir süre daha kullanmayı deneyeceğim. Yine bu şekilde devam ederse rom değiştireceğim ama neye geçeceğim bilmiyorum.

Üst Alt