Soru 10.3 ne zaman gelecek?

Laztasoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
note 6 pro
Konular
9
Arkadaşlar 10.2de gece modu yok malum. 10.3 sürümü ne zaman gelir çinliler kullanıyor globalde yok? Ve çin sürümünü bizim global cigazlara kurarsak bir sıkıntı oluyor mu? Bu tip birşey gördüm xda forumda

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bl kilidi açık olanlar çin sürümünün derlenmiş halini cihazlarına kuruyorlar hocam. Ama çin sürümünden ziyade beta sürümünü denediniz mi?

Oyla:

fsikier

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi8lite
Konular
1
Bl kilidi açık olanlar çin sürümünün derlenmiş halini cihazlarına kuruyorlar hocam. Ama çin sürümünden ziyade beta sürümünü denediniz mi?
Hocam iyi aksamlar,
Ben miui 10 global 9.5.16 beta yukledim telefona mi8 lite kullaniyorum,baglanti sikintisi hissedilir derecede azaldi gibi fakat instagram yukliyemiyorum bunu nasil yukleriz biliyormusun acaba?

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam iyi aksamlar,
Ben miui 10 global 9.5.16 beta yukledim telefona mi8 lite kullaniyorum,baglanti sikintisi hissedilir derecede azaldi gibi fakat instagram yukliyemiyorum bunu nasil yukleriz biliyormusun acaba?
Google play store uygulamasının üstüne basılı tutun ayarlarda depolama,kullanıcı verileri,önbellek kısımlarını temizle diyin çözülmesi lazım hocam

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Var sanıyordum ama yokmuş. EEA ve global diye iki seçenek var, birşey anladığımı söylersem yalan olur. Tecrübeli birisi yardımcı olursa müthiş olur

Oyla:

Laztasoy01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
note 6 pro
Konular
9
Var sanıyordum ama yokmuş. EEA ve global diye iki seçenek var, birşey anladığımı söylersem yalan olur. Tecrübeli birisi yardımcı olursa müthiş olur
Yok hocm ya cihaz yeni ondan olsa gerek. Canlı duvar kağıdı falanda devre dışı türkiyede hindistanda falan açık. 10.3 gelsin birde kernel yayınlansın başka bişi istemiyorum

Oyla:

atenct

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
atenct
Cihazım
redmi 7
Konular
0
Benim global yukluydu surum daha yuksek diye eea versiyonu yukledm sanki sarj daha cabuk bitiyor yeni guncelleme ne zaman gelir eu rom da bakiyorum çıkmadı bilgisi olan varmi

Oyla:
Üst Alt