MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bluetooth kulaklığıma bağlanıyor ama ses vermiyor. Pile önem verenler için bence iyi bir rom değil. Ama hız konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor ve daha hiç bir takılma görmedim. Tekrardan mi rooma dönmeyi planlıyorum sadece pil kullanımı yüzünden.

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Bluetooth kulaklığıma bağlanıyor ama ses vermiyor. Pile önem verenler için bence iyi bir rom değil. Ama hız konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor ve daha hiç bir takılma görmedim. Tekrardan mi rooma dönmeyi planlıyorum sadece pil kullanımı yüzünden.
Dark age aslında pil odaklı bir kernel. Ben gayet iyi ekran süresi alıyorum. Bir de aosp extended deneyin derim. Son sürümü ile baya ekran süresi alınabiliyormuş

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Dark age aslında pil odaklı bir kernel. Ben gayet iyi ekran süresi alıyorum. Bir de aosp extended deneyin derim. Son sürümü ile baya ekran süresi alınabiliyormuş
Neden bilmiyorum ama galiba ben de miuiya bağlanmışım galiba. Ne kadar güzel bir rom olsa da MIUI beni kendine çekiyor resmen. Ben şimdilik daha fazla tekfonun içiyle oynamak istemiyorum zaten. Üç şey önemli benim için; dual speaker sound mod, camera2api , gcam.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Neden bilmiyorum ama galiba ben de miuiya bağlanmışım galiba. Ne kadar güzel bir rom olsa da MIUI beni kendine çekiyor resmen. Ben şimdilik daha fazla tekfonun içiyle oynamak istemiyorum zaten. Üç şey önemli benim için; dual speaker sound mod, camera2api , gcam.
mi room da ne kadar ekran süresi alıyordunuz hocam ?

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Yaklaşık şarjım 24-28 saat gidiyordu sosyal medya+clash royale+call of duty tabii ki oyun en fazla 1-5 2 saat oynuyordum.
şarj değil de ekran süresi olarak yani ekranın ne kadar açık kaldığı ile ilgili.

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75