Rom [10.0][OFFICIAL] Havoc OS v3.9 [TULIP]

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Merhaba;

Arkadaşlar En iyi Aosp Romlardan Biri olan Havoc-Os konumuz

15.09.2020 güncel sürümdür yeni sürüm eklendikçe konuyu güncellemeye çalışacağım

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Video :

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Google Uygulamaları yüklü değil rom içerisinde playstore yüklemek için aşağıdaki zip rom dan sonra twrp ekranında yüklemeniz gerekmektedir

Rom içerisinde arama kaydetme gibi özellikler mevcuttur

Kurulum Talimatları :

TWRP yükleyin
Wipe System, Vendor, Data, Dalvik, Cache yapın
ROM yükleyin bitince , GApps (Optional), Magisk (Optional). yükleyin isteğinize göre
kurulum bittikten sonra çıkışta wipe sorar yapın ve yeniden başlatın

Hayırlı olsun Gayet Stabil ve Akıcı bir telefonunuz oldu :)

Sormak veya takıldığınız yerleri konu içerisinden yazabilirsiniz

Son düzenleme:

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Türkçe dil mevcut mu
Sizce pixel expreienceden geçilir mi

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Arkadaşlar ben pixel , evolution , hovac hepsini yükledim ve kullandım aralarindaki en stabili pixel romdu lakin hiç birinin arayüzüne ısınamadım MIUI arayüzüne alıştıktan sonra aosp romlara nekadar hızlı olsalar bile alişamiyorsun ve imdadıma eu 11.0.5 stabil rom yetişti efsane akıcılık ve batarya süresi alıyorum MIUI 12 stabil çıkana kadar bu romda kalmaya karar verdim. Mi Globe rom , miuipro ,miroom, revolutionOs, ve daha niceleri global stock rom hepsini denedim hepsi çöp . Aosp baya akıcı ve hızlıydı lakin özelleştirme yapmama rağmen arayüz berbat geldi bana eu romu şiddetle tavsiye ederim dostlar Saygılar..

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Arkadaşlar ben pixel , evolution , hovac hepsini yükledim ve kullandım aralarindaki en stabili pixel romdu lakin hiç birinin arayüzüne ısınamadım MIUI arayüzüne alıştıktan sonra aosp romlara nekadar hızlı olsalar bile alişamiyorsun ve imdadıma eu 11.0.5 stabil rom yetişti efsane akıcılık ve batarya süresi alıyorum MIUI 12 stabil çıkana kadar bu romda kalmaya karar verdim. Mi Globe rom , miuipro ,miroom, revolutionOs, ve daha niceleri global stock rom hepsini denedim hepsi çöp . Aosp baya akıcı ve hızlıydı lakin özelleştirme yapmama rağmen arayüz berbat geldi bana eu romu şiddetle tavsiye ederim dostlar Saygılar..
Link ver bro :)

Üst Alt