Yardım 10.0.6.0 güncellemesini sonrası ekran sorunu

onuruzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 10.0.8.0
Telefon Modeli
Redmi S2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi S2 kullanıcısıyım, 10.0.6.0 güncellemesini yükledikten sonra ekranımın dört köşesi de çirkin biçimde oval hale geldi. Daha sonra 10.0.8.0 güncellemesini de yükledim ama düzelmedi. Aldığım ekran görüntülerinde köşeler normal görünüyor ancak telefonun ekranında sürekli mevcut bu sorun. Sadece ben mi yaşıyorum acaba bu sorunu yardımcı olunursa sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG-20181211-WA0016.jpg
    IMG-20181211-WA0016.jpg
    173,2 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG-20181211-WA0017.jpg
    IMG-20181211-WA0017.jpg
    190,3 KB · Görüntüleme: 98

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Redmi S2 kullanıcısıyım, 10.0.6.0 güncellemesini yükledikten sonra ekranımın dört köşesi de çirkin biçimde oval hale geldi. Daha sonra 10.0.8.0 güncellemesini de yükledim ama düzelmedi. Aldığım ekran görüntülerinde köşeler normal görünüyor ancak telefonun ekranında sürekli mevcut bu sorun. Sadece ben mi yaşıyorum acaba bu sorunu yardımcı olunursa sevinirim.
Bende de s2 var ama böyle sorunla karşılaşmadım bence temayı bir değiştirerek dene orjinal sürümdeki temaya geç bide o şekilde bak

Oyla:

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Bende de S2 var, böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım.

Oyla:

onuruzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Bende de s2 var ama böyle sorunla karşılaşmadım bence temayı bir değiştirerek dene orjinal sürümdeki temaya geç bide o şekilde bak
Denedim bunu hatta birçok şey denedim altını üstüne getirdim telefonun ama nafile...

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Denedim bunu hatta birçok şey denedim altını üstüne getirdim telefonun ama nafile...
Arkadaşım fabrika ayarlarını dene dicem ama denemişsindir diye düşünüyorum ozaman tek çare servis sanırım kendin romla dicem ama global rom gerek yok garanti en iyisi bunla ilgili düzeltme ve servisle ilgili bilgileride burdan bize yazarsan seviniriz

Oyla:

onuruzun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Arkadaşım fabrika ayarlarını dene dicem ama denemişsindir diye düşünüyorum ozaman tek çare servis sanırım kendin romla dicem ama global rom gerek yok garanti en iyisi bunla ilgili düzeltme ve servisle ilgili bilgileride burdan bize yazarsan seviniriz
Fabrika ayarlarına döndermeyi denemedim çünkü bu sefer de Türkçe dil paketi silinirse diye korkuyorum. Bu konuda bilginiz var mı yani fabrika ayarlarına döndürünce Türkçe dil silinmiyorsa onu da deneyeyim.

Oyla:

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Fabrika ayarlarına döndermeyi denemedim çünkü bu sefer de Türkçe dil paketi silinirse diye korkuyorum. Bu konuda bilginiz var mı yani fabrika ayarlarına döndürünce Türkçe dil silinmiyorsa onu da deneyeyim.
Bunla ilgili bir bilgim yok ama olmaması gerekli illa telefonu sıfırlaman lazım sonuçta her sıfırlamada silinirse yeniden rom atılması gerekirse bu çok kötü bir şey dediğim gibi emin değilim ama araştırıp sıkıntı yoksa fab. Ayarlarına döndür bu sıkıntıyı birde redmi s2 telefonlar kısmında paylaş ordan katılan illa olur bilgi veren

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Global rom kullanıyorsanız Türkçe zaten mevcut. silinmez.

Oyla:

yasinakdag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi 5 plu
Konular
17
sonucu bildirir misiniz