Satış 1 Günlük Xiaomi Amazfit Stratos Akıllı Saat

recbas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Mi8
Konular
5
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
830
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Saat hediye olarak geldi sadece kutusunu açıp bir defa açtım yarım saat kadar inceledim ve geri aynı şekilde kaldırdım, kullanmayacağım için satıyorum 950₺'ye alınmış. Kutusu,Faturası ,Şarj Aleti,Kullanım Klavuzu,Garanti Belgesi herşeyi eksiksiz birşekilde mağazadan alındığı gibi .
Hiçbir şekilde sıfırdan farkı yoktur dediğim gibi sadece kutusunu açıp baktım. İstanbul içi elden teslim.
Herkese iyi alışverişler dilerim. Site üzerinden mesajlara hemen cevap verip irtibat verebilirim.

Xiaomi Amazfit Stratos GPS'li Spor Akıllı Saat Özellikleri - İşlemci: 1.2 GHz Core - Dahili Hafıza: 4 GB (2 GB Kullanılabilir) - Ram: 512 MB - Materyal: Silikon, Polikarbonat - Ekran: 1,34 inç LCD - 2,5D Gorilla Glass - Batarya: 280mAh - Batarya Süresi: 5 gün - Bekleme Süresi: 11 gün - Şarj olma süresi: 1-2 saat - Bağlantı: Bluetooth 4.0 / BLE + WiFi - Kullanım Mesafesi: 10 Metre - Sertifika: 5ATM (IP68) - Fonksiyon: ° Müzik Dinleme ve Depolama ° Adımsayar ° Katedilen Mesafe ° Fitness ve Spor Takibi ° Uyku Takibi ° SMS ve Bildirim Görüntüleme ° Çağrı Görüntüleme ° Kalp Ritmi ° Kalori Hesaplama ° Titreşim ° Hırsızlık Alarmı ° Alarm ° Pusula ° GPS + GLONASS - Ağırlık: 70g

Üst Alt