Oyun Pubg mobile 1.6 60-90 fps oynama (3 alternatifli)

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Hocam afbuyurun da sizin cihaz zaten 90 FPS destekliyor

İnsanlar root atıp o cihazda 115 civarı FPS almaya çalışıyor
Pubg Mobile 90 FPS üzeri kendi ekranında izin vermiyor. Game Turbo üzerinde gösterilen FPS GameTurbo üzerinde yapılan işlemin FPS'i orası mi 10T'de 144 gösterse bile oyun 90'dan fazla FPS'e çıkmaz bizzat test ettim FKM ve Gameturbo FPS ölçeri ile.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Pubg Mobile 90 FPS üzeri kendi ekranında izin vermiyor. Game Turbo üzerinde gösterilen FPS GameTurbo üzerinde yapılan işlemin FPS'i orası mi 10T'de 144 gösterse bile oyun 90'dan fazla FPS'e çıkmaz bizzat test ettim FKM ve Gameturbo FPS ölçeri ile.
Power monitör diye bir şey var geliştirici seçeneklerinde onunla test etmiştim 90 fps üzerini görmüyordu. Ne ilginçtir ki game turbo ile 130 fps gösteriyordu yer yer. Ayrı bir saçmalık daha yaşamıştım oyunda 90 fps seçeneği seçili olmasına rağmen 60 fps gibi oynatıyordu. New state çıksa da şu çöp oyundan kurtulsak.

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Doğrudur hocam

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Alternatif Premium özellikte gfx programı isteyenlere tavsiyemdir.

batuuwq0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
11
Power monitör diye bir şey var geliştirici seçeneklerinde onunla test etmiştim 90 fps üzerini görmüyordu. Ne ilginçtir ki game turbo ile 130 fps gösteriyordu yer yer. Ayrı bir saçmalık daha yaşamıştım oyunda 90 fps seçeneği seçili olmasına rağmen 60 fps gibi oynatıyordu. New state çıksa da şu çöp oyundan kurtulsak.
Hocam çünkü GameTurboda gözüken FPS mevcut olarak GameTurbo arayüzünde yapılan dokunmaların verdiği FPS :). o yüzden o kadar yüksek. Pubg ne zamanki 120 veya VSYNC ayarı getirirse o zaman üst fpsler gözükebilecek

ottomanturk06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
1
Ben bu işi anlamadım. :@plore file manager yükledim sonra kopyalamayi yaptim ama değişen bişey olmadı yardimci olabilirmisiniz

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Ben bu işi anlamadım. :@plore file manager yükledim sonra kopyalamayi yaptim ama değişen bişey olmadı yardimci olabilirmisiniz
İlk mesajdaki anlatımı direk uygulamalısin. Olmuyorsa ilk mesajdaki uygulamayı pgt+ kullan. O daha ayrıntılı seçenekler sunuyor.

Uygulama linki

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

pgt + hangisi hocam bulamadım böyle bir uygulama?
Birde arkadaşın dosyası 90fps sanırım ama ben 60fps istiyorum poco x3 nfc var 90 zorlayabilir diye düşünüyorum

ottomanturk06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
1
e x plore file manager uygulamasını indirdim. arkadaşın linkteki dosyayı indirip açtım içindeki klasörü kopyalıyorum sonra tentec içerisine giriyorum ama yapıştır seçeneği bir türlü çıkmıyor. video anlatım yapabilecek var mı

Üst Alt