Oyun Pubg mobile 1.6 60-90 fps oynama (3 alternatifli)

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Yok hocam benim cihaz zaten 60 fps, istesem de 90 fps alamam ki amacım 90 fps değildi zaten, tek amacım Hdr açılması, bundan önceki paylaşımınızda sorunsuz kullanıyordum ama bunda malesef hata aldım Hdr seçeneğinde, sizin paylaştığınız dosyayı deniyorum şimdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam HD grafiklere alınca bütün seçenekler aktif mesela, ama HDR seçince önceden denediğim dosya gibi buda hata veriyor HDR modda
FPS hdr ye aldığında 17 ye düşüyor hocam . Bu son arkadaşın paylaştığınız kullanın sorun olacağını sanmıyorum ama olursa yenisini ayarlayayım .

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
FPS hdr ye aldığında 17 ye düşüyor hocam . Bu son arkadaşın paylaştığınız kullanın sorun olacağını sanmıyorum ama olursa yenisini ayarlayayım .
Ekran resimleri sizin paylaştığınız dosyadan hocam, birde oyunu kapatınca seçeneklerin hepsi kayboldu, lobiyi denemelik olarak ultra Hd yaptığım için orda takılmış, grafikler öyle kaldı şansıma :D grafik ayarlarını değiştirmediğim sürece öyle kalacak, oda iyidir.

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Ekran resimleri sizin paylaştığınız dosyadan hocam, birde oyunu kapatınca seçeneklerin hepsi kayboldu, lobiyi denemelik olarak ultra Hd yaptığım için orda takılmış, grafikler öyle kaldı şansıma :D grafik ayarlarını değiştirmediğim sürece öyle kalacak, oda

Ekran resimleri sizin paylaştığınız dosyadan hocam, birde oyunu kapatınca seçeneklerin hepsi kayboldu, lobiyi denemelik olarak ultra Hd yaptığım için orda takılmış, grafikler öyle kaldı şansıma :D grafik ayarlarını değiştirmediğim sürece öyle kalacak, oda iyidir.
Simdilik, oyuna her girisinizdeb önce dosyayı ilgili klasöre atıp giriniz. Pubg 1.4 güncellemesi ile oyun kapatilinca değiştirilmiş olan pak dosyasını devactive ediyor. Her girişte yeniden dosyayı atmanız lazım..
Şimdilik... Kalıcı olani çıkarsa bulursam paylaşacağım.

Kalıcı olanı var da içinde sekmeme çim kaldırma da var ve boyutu 600 mb kadar ve o hileye giriyor sekmeme çim kaldırma vs olduğu için sıkıntılı..

Kalıcı Hdr ve 90 fps için hâlâ için araştırıyorum.simdilik bununla idare et, her girişte yeniden dosyayı yükle Aynur şekilde

Son düzenleme:

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Simdilik, oyuna her girisinizdeb önce dosyayı ilgili klasöre atıp giriniz. Pubg 1.4 güncellemesi ile oyun kapatilinca değiştirilmiş olan pak dosyasını devactive ediyor. Her girişte yeniden dosyayı atmanız lazım..

Kalıcı olanı var da içinde sekmeme çim kaldırma da var ve boyutu 600 mb kadar ve o hileye giriyor sekmeme çim kaldırma vs olduğu için sıkıntılı..

Kalıcı Hdr ve 90 fps için hâlâ için araştırıyorum.simdilik bununla idare et, her girişte yeniden dosyayı yükle Aynur şekilde
İlgine alakana çok teşekkür ederim hocam Allah razı olsun nod~~ dünden beridir lobi hala Ultra HD seçeneğinde kaldı, ayarla oynamadığım sürece öyle kalması çok iyi oldu, yani aslında sürekli bu dosya varmış gibi :D şimdilik gayet iyi iş yürüttü bu dosya bu sayede ultra sesleride açabildim, malum ses kasarken ciddi anlamda farkı oluyor, o yüzden tekrardan teşekkür ederim hocam sağolun

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Yeni dosya eklendi. Link yenilendi. Hata alanlar bunu denesin. Kurulum ilk msjda

Pektaş_27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
pkts0227@gma
Cihazım
pkts0227@gmail.
Konular
3
indirme linki nerede bulamadım ?

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Oyundan çıkıp yeniden girdiğimde grafik ayarları eski haline dönüyor.

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Oyundan çıkıp yeniden girdiğimde grafik ayarları eski haline dönüyor.

asdfgsdfhj

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdf v
Cihazım
absmdkmfg
Konular
0
ıkarsa bulursam paylaşacağım.

linkteki sürümler uyuşmuyor yeni sürüm için mevcut mu acaba?

Üst Alt