Çözüldü Mi6 konuşma esnasında karşıdan gelen ses çok az (ÇÖZÜLDÜ)

Lubilimbo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak AYDIN
Cihazım
Mİ6
Konular
1
Arkadaşlar 2gün önce başladı benim sorunum da. Konuyla ilgili herhangi bi güncelleme gelmez mi yazılımsal olarak ?

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Arkadaşlar 2gün önce başladı benim sorunum da. Konuyla ilgili herhangi bi güncelleme gelmez mi yazılımsal olarak ?
Gelse de kurtulsak hepimiz ne çektik be kardeşim. Yemin ederim takoz bir tane Nokia alıp onunla sadece konuşmak istiyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bigerror

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi5 prime
Konular
0
oreo güncellemesinden sonra benim mi 5de hem mikrofon hemde bluetooth kulaklığımdaki ses yarı yarıya azaldı.anlayacagınız yazılımsal arkadaslar.

Anılsarı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl sarı
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar aynı sorun banada 2 gün önce oldu yazılımsal bı sorun galiba bunu nasıl halledicez

Ottway

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi6 64
Konular
65
Arkadaşlar ahize kirleniyor özellikle terden orayı iyice temizleyin oyun hamuru ile daha iyi temizlenir.

Ben söktüm ahizeyi temizlenecek en ufak kir yoktu. Hatta dedimki acaba patladı falan mı? Yenisini sipariş ettim taktım yine aynı

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Selam herkese, 9.2.2.0 a döndüm ve bu ahize sorunu uzun bekleyişler sonucunda çözülmüş gibi. Bildirim seslerinde bile o farkı hissettim.. 8.7.12 betada maalesef düzelmemişti. Forumda bu sorunu yaşayan çok kişi var çözüm öneren 1-2 kişi ben bu şekilde üstesinden geldim ne zaman miui10 beta dan çıkar ahize sorunu olmaz o zaman update yaparım ancak.

Şu an benim farkettiğim netflix ve instagram bu sürümü desteklemiyor(9.2.2.0) başka da kullandığım bir şeyin desteklenmediğini görmedim. bilginize.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Ottway

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi6 64
Konular
65
Arkadaşlar yazılımla falan alakalı değil. Cihazın ses gelen yerinde yani buzzerinde kir yoksa, ızgarasında kir birikmiş oluyor. Islak mendille nemlemdirip elektrik süpürgesiyle çektirince düzeldi. Elinizden geliyorsa cihazını açın kendiniz yapın, yoksa telefoncuya verin yada garantiye

umut.carikoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Aynen bende telefoncu bir arkadaşıma götürdüm
Diş fırçası ile iyice temizledi sonra hava üfletti bir makina ile çözüldü sorunum
Kir birikiyor tek sebep bu yazılımla ilgili bir şey şey değilmiş
Arkadaşlar yazılımla falan alakalı değil. Cihazın ses gelen yerinde yani buzzerinde kir yoksa, ızgarasında kir birikmiş oluyor. Islak mendille nemlemdirip elektrik süpürgesiyle çektirince düzeldi. Elinizden geliyorsa cihazını açın kendiniz yapın, yoksa telefoncuya verin yada garantiye

palawrath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alper
Cihazım
mi5
Konular
0

slm. Yeni ahizeyle olmayıp bunla nasıl oldu anlamadım? Islak mendille ahizeyi mi sildiniz? Süpürge ucuna birşey koydunuz mu nasıl çektirdiniz? Süpürge uçlarınin deliği büyük, ahizeye nasıl koydunuz? Telefon arka kapağı açtınız mı ? biraz detay verirseniz sevinirim

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Speakerboost kullanın...

Üst Alt