Xiaomi ve MIUI Haberleri

Merhaba. Xiaomi Redmi Note 12 Pro cihazım deprem uyarısı açık olduğu halde uyarmıyor. 5 km yakında deprem oldu. Arkadaşımın telefonu uyarırken benim telefonum uyarmadı. Telefonu 2023'ün Ekim ayında 0 almıştım. (konum açık)
Geçtiğimiz günlerde Android 15 sürümü tanıtıldı. Xiaomi, Redmi ve Poco kullanıcıları bu yeni güncellemenin kendi cihazlarına ne zaman geleceğini merak ediyordu. Android 15 alacak Xiaomi, Redmi ve Poco akıllı telefonların listesi aşağıda...
Xiaomi Rom dosyası yavaş mı iniyor? İşte Sebebi ve Çözümü Olmaz denilen sonunda oldu arkadaşlar. Uzun zamandır bu konuda dedikodular vardı fakat ne zaman hayata geçeceği bilinmiyordu. Geçtiğimiz günlerde kullanıcılar farklı siteler yada linkler...
Xiaomi CEO'su Lei Jun, akıllı telefon operasyonlarından çekileceğini açıkladı. Jun, zamanını otomobile ayıracak. Xiaomi, elektrikli araç alanındaki çabalarını artırırken yönetim yapısını da değiştiriyor. Şirketin kurucusu ve CEO’su Lei Jun...
[Güncel] HyperOS Bootloader kilidi açma işlemleri başladı Xiaomi HyperOS Bootloader Açma Rehberi: Ön Gereklilikler: Adım 1: Xiaomi Topluluğu Uygulamasını Güncelleme Adım 2: Bölge Ayarlarını Değiştirme Adım 3: Bootloader Kilidini Açma Adım 4...
Duymuşmuydunuz bilmiyorum, biraz önce rast geldiğim bilgiye göre Xiaomi 'nin 2024 yılında Otomotiv sektörüne de gireceği bilgisi var. Hatta daha fazla yatırım toplaya bilmek için sesiz sedasız bir lansman bile yapmışlar. Xiaomi tarafından yapılan...
Arkadaşlar elimde redmi note 12 pro 5g var 2 tane flaş var üstünde biri beyaz biri hafif Sarı bu hafif Sarı yi bir türlü açamadım nasıl açabilirim ?
Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yayınladığı bir veda videosuyla MIUI arayüzüne resmen veda etti. Şirket bundan böyle cihazlarında HyperOS işletim sistemini kullanacak. Ekim ayının sonunda Xiaomi, MIUI'nin yerini alması için geliştirilen...
Redmi'nin Note serisinin yeni üyeleri Note 13 Pro ve Note 13 Pro+, TDRA sertifikası alarak global piyasaya çıkışlarına hazırlanıyor. Bu modeller, Redmi'nin küresel pazardaki konumunu güçlendirecek. Xiaomi, kısa bir süre önce Çin'de Redmi Note...
Xiaomi‘ s yeni HyperOS güncelleme yakında Redmi Not 12 4G modeli. Bu tarafından onaylandı GSMChina, Redmi Note 12 4G / 4G NFC modeli için HyperOS test yapısını buldu. Kaynağa göre, Redmi Note 12 4G / 4G NFC modeli için dahili HyperOS yapıları...
Çin'deki ilk çıkışlarının ardından, Xiaomi'nin Redmi Note 13 serisi Çin dışında. Birden fazla Redmi Note 13 serisi model yakın zamanda EEC, NBTC, SDPPI, FCC gibi sertifika sitelerinde ortaya çıktı ve yakında piyasaya sürüleceklerini doğruladı...
VPN Nedir? Nasıl Kullanılır? VPN nedir? Sanal Özel Ağ anlamına gelen VPN, Virtual Private Network ifadesinin kısaltmasıdır. VPN işlev olarak başka bir IP üzerinden internete bağlanmanızı sağlar. Güvenli ve hızlı şekilde internete bağlanmamızı...
Telefon sadece bilgisayara bağlı iken Wi-Fi çalışıyor USB kablosunu çıkarıyorum internete erişemiyorum bağlı gözüküyor ama yok.
Geleceğin Gücü: Snapdragon 7 Gen 3 ve Snapdragon 7+ Gen 1 İşlemcilerinin Tanıtımı Mobil teknoloji dünyası, Qualcomm’un en son çıkardığı iki güçlü işlemci, Snapdragon 7 Gen 3 ve Snapdragon 7+ Gen 1 ile çalkalanıyor. İşte bu iki güçlü çipin...
Xiaomi HyperOS: 5 Yeni Model İçin Güncelleme Yayımlandı! Xiaomi’nin HyperOS’unu Kullanan 5 Yeni Model İçin Heyecan Verici GüncellemelerDeğişiklik Günlüğü; Değişiklik Günlüğü (Xiaomi HyperOS) Xiaomi’nin HyperOS’u “insanlar, arabalar ve evler için...
Xiaomi’nin Yeni Ucuz Canavarı: Redmi 13C Tanıtıldı! Xiaomi, bütçe dostu Redmi serisinin yeni bir üyesi olan Redmi 13C’yi tanıttı. Hem ekonomik hem de güçlü olan bu model, 125$’dan başlayan bir fiyat etiketi ile tüketicilerle buluşuyor. Ekran ve...
Xiaomi Book 14: Yeni Dizüstü Bilgisayar Rusya’da Satışa Sunuldu! Xiaomi, yeni dizüstü bilgisayarı Xiaomi Book 14’ü Rusya’da satışa sundu. Ürünün satışları DNS mağazasında başladı. Temel Özellikler: Fiyatlar Rusya’da: Xiaomi Book 14, yüksek...
HyperOS 1.0 güncellemesi POCO F4 için test aşamasında Xiaomi, geçen ay vitrine çıkardığı HyperOS 1.0 ile kullanıcı deneyiminde ciddi iyileştirmeler ve stabilite vaat ediyor. Yeni sürüm, MIUI arayüzüne göre önemli geliştirmeler sunarken, bir...
Xiaomi 14 Serisi: Satış Rekorlarına Doymuyor! Xiaomi, akıllı telefon dünyasının devlerinden biri olarak 26 Ekim’de tanıttığı yeni amiral gemisi serisi olan Xiaomi 14 ve 14 Pro modelleri ile büyük bir başarı elde etmeye devam ediyor. Piyasaya...
Xiaomi güncelleme sistemini değiştiriyor: işte bilmeniz gerekenler. Xiaomi güncelleme sistemini değiştiriyor: bilmeniz gerekenler. Xiaomi, HyperOS güncelleme indirme sistemini yeniliyor. “bigota.d.miui.com” gibi eski bağlantılar bazı bölgelerde...
Üst Alt