Xiaomi ve MIUI Haberleri

[Resmi Duyuru] Xiaomi Mi A3 Android 10 güncellemesi Nisan güvenlik yamasıyla birlikte tekrar yayınlanıyor!!! Şubat 2020’nin son günlerinde Mi A3 için Android 10 tabanlı bir güncelleme sunulmuş, ancak parmak izi tarayıcısının düzgün çalışmaması...
Resmi forumdan yapılan açıklama ile beraber Xiaomi Beta romlarındaki güncelleme değişikliğini paylaşmak istiyorum. Öncelikle Resmi forumda yapılan açıklamayı özetleyecek olursak, " Biz Beta romları insanlar günlük yaşamlarında kullansınlar diye...
[Güncel] HyperOS Bootloader kilidi açma işlemleri başladı Xiaomi HyperOS Bootloader Açma Rehberi: Ön Gereklilikler: Adım 1: Xiaomi Topluluğu Uygulamasını Güncelleme Adım 2: Bölge Ayarlarını Değiştirme Adım 3: Bootloader Kilidini Açma Adım 4...
Xiaomi is testing the MIUI 11 features with daily and hidden updates for the Chinese version. Browser New version of Xiaomi browser V11.0.0 Beta is released. It has a much simpler home page. It has a pretty similar look with the Quark browser...
Tamamını izlemek istemeyenler için... Redmi Note 11 Pro 5G öne çıkan özellikler Fiyat Redmi Note 11 Yazılım
24 Eylül günü Türkiye saati ile sabah 09.00'da başlayacak tanıtım etkinliğinde MIUI 11, Mi Mix Alpha ve Mi9 5G modellerinin tanıtılması kesinleşti gibi. YouTube üzerinden canlı yayınlanacak etkinliği aşağıdaki videodan takip edebilir ve...
Xiaomi’nin agresif ekran kasa oranlı cihaz akımının fitilini ateşlediği seri olan Mi Mix serisinin son üyesi Mix 2S modeli zümrüt yeşili renk seçeneğine kavuşuyor. Şuana kadar sadece Siyah ve Beyaz renk seçeneği ile kullanıcı karşısında bulunan...
Yurtdışından yolcu beraberinde gelen telefonların bilindiği üzere pasaport üzerine kayıt ettirilmesi gerekiyor. Şuan 170 lira olan bu İmei Kaydı ücreti ise Resmi Gazete’de yayınlanan bir karar ile 500 lira oldu. 2012 yılında ilk kez ortaya çıkan...
Yurtdışından yolcu beraberinde gelen telefonların bilindiği üzere pasaport üzerine kayıt ettirilmesi gerekiyor. Şuan 170 lira olan bu İmei Kaydı ücreti ise Resmi Gazete’de yayınlanan bir karar ile 500 lira oldu. 2012 yılında ilk kez ortaya çıkan...
YouTube, video kalitesini düşürdü Youtube, Avrupa Birliği’nin internet altyapısının olumsuz etkilenmesini engellemek için çağrıyı dikkate alarak varsayılan video kalitesini resmen düşürdü. Kararın uygulamaya koyulmasıyla birlikte Youtube’deki tüm...
YouTube, reklam stratejisinde yeniliklere gidiyor YouTube, reklam stratejisinde yeniliklere gidiyor: 30 saniyelik durdurulamaz reklamlar ve duraklatılmış videolarda reklam denemeleri YouTube, kullanıcılarına daha etkili bir reklam deneyimi sunmak...
Yok Artık Bu Fiyatta Olmaz Diyeceğiniz. Poco F5 Pro Türkiye Fiyatı Çıkmadan satışa konan telefon Poco F5 Pro, Xiaomi mağazalarında 25.000TL fiyat etiketiyle yerini aldı. Resmen çılgınlık dedirten bu fiyat, poco serisinin Türkiye satışını ciddi...
Covid 19 salgını sonrası pandemi sürecine giren tüm dünyada birçok sektör gibi akıllı telefon sektörü de etkilendi. Ancak bu süreçten büyük yaralar almadan çıkan bazı... Okumaya devam et...
Yerli GSM opratörü geliyor! Türkiye’nin dördüncüsü olacak! Şubat ayında yeni bir operatör daha geliyor. Türkiye’nin dördüncü operatörü olacak Vestelcell bizlere neler sunacak. Türkiye’nin en büyük yerli üreticilerinden birisi olan Vestel...
Yenilenen Tasarım ve Yeni Özelliklerle MIUI 14 Güvenlik Uygulaması V8.0.0 Güncellemesi MIUI, Xiaomi telefonları için en iyi özel Android tabanlı arayüzlerden biridir, çünkü diğer şirketlerin akıllı telefonlarında bulunmayan birçok özellik sunar...
Yeni Xiaomi patenti 7 sensöre kadar pop-up kamera tasarımı Patent başvuruları, akıllı telefon üreticilerinin kapalı kapılar ardında neler denediğini görmek için ilginç bir yol aslında. En son karşılaştığımız Xiaomi’den ve son zamanlarda CNIPA...
Birkaç gün önce yeni Xiaomi Mi TV E43K’yı sunduktan sonra, şirket bu kez yeni bir Xiaomi Mi TV Pro 32 ile bizi şaşırtıyor. Bu sefer,... Okumaya devam et...
Xiaomi her geçen gün yeni özellikleri MIUI ara yüzüne katmaya devam ediyor. Her ne kadar son zamanlarda yazılım sorunları olsa bile MIUI halen özelleştirme ve yeni özellikleri bünyesine katması konusunda liderliğini sürdürüyor. Mi Security...
Xiaomi Çin pazarı için üretilen telefonların sadece Çinde satılması için çalışmalarını hızlandırdı. Biliyorsunuz daha önce duyurusunu yapmıştı. "Cihazınızda yüklü olan Rom unofficial gibi görünüyor. Yardım almak için distribütörünüzle iletişim...
Üst Alt