Xiaomi ve MIUI Haberleri

Xiaomi Mi5S güvensiz ürün kategorisine girmiş, ve toplatılma kararı çıkmış. Telefonun arka kısmında model numarası yazar, ekran görüntüsünde yazanla uyuşuyorsa ve garanti belgesi üzerinde ithalatçı firma olarak Evo Bilgi Teknolojileri...
Cumhurbaşkanı kararnamesiyle cep telefonlarındaki ÖTV oranında değişikliğe gidildi. ÖTV matrahı 640 TL’den fazla olan telefonlarda yüzde 25 olan ÖTV oranı, yüzde 40 çıktı. ÖTV matrahı... Okumaya devam et...
Xiaomi Çin pazarı için üretilen telefonların sadece Çinde satılması için çalışmalarını hızlandırdı. Biliyorsunuz daha önce duyurusunu yapmıştı. "Cihazınızda yüklü olan Rom unofficial gibi görünüyor. Yardım almak için distribütörünüzle iletişim...
24 Eylül günü Türkiye saati ile sabah 09.00'da başlayacak tanıtım etkinliğinde MIUI 11, Mi Mix Alpha ve Mi9 5G modellerinin tanıtılması kesinleşti gibi. YouTube üzerinden canlı yayınlanacak etkinliği aşağıdaki videodan takip edebilir ve...
Merhaba arkadaşlar, bugün internette denk geldim de bu Mi Box 3 Pro ile ilgili bi kaç sorum olacaktı. 1-TR'ye gelir mi? veya getirebilen var mı? 2-İçerisinde TR dil desteği bulunuyor mu? 3-Artıları eksileri neler, almaya değer mi? 4-İnternet...
28 Mart 2019 saat 14.00'te gerçekleştirilecek bu ürün tanıtım etkinliğine üst düzey Xiaomi yöneticileri de katılacaklar ve etkinlik İstanbul'da gerçekleştirilecek. Mi Fanları için etkinlikte 50 adet koltuk ayrılmış durumda. Katılım için burada...
Xiaomi MIUI 11 güncellemesi alacak telefonlar belli oldu! Çok uzun süredir merakla beklenen yeni güncelleme, 24 Eylül günü düzenlenen etkinlikle birlikte netlik kazandı. Mi 9 Pro ve Mi Mix Alpha modellerinin tanıtıldığı etkinlikte MIUI 11 ile...
Resmi forumdan yapılan açıklama ile beraber Xiaomi Beta romlarındaki güncelleme değişikliğini paylaşmak istiyorum. Öncelikle Resmi forumda yapılan açıklamayı özetleyecek olursak, " Biz Beta romları insanlar günlük yaşamlarında kullansınlar diye...
Beklediğimiz gibi bugün global kararlı romlar dağıtıldı ve kararlı olduğu için sabredemeden güncelledim. ( Gerçi hangisinde sabretdiysem :) ) Android sürümü 7. Yeni - Daha akıllı ve verimli CPU ayırma stratejisi (04-05) Yeni - Android 7.0...
ertndrsn hocam romu deneyip ekran görüntülerini almıştır. Kendisine teşekkür ederim. Xiaomi Miui 11'e Empowering the Productive adını verdi. ( Üretkenliği Güçlendirmek) Xiaomi bu arayüzü ile birlikte daha akıcı bir kullanıcı deneyimi vaat...
Treble destekleyen cihazlar için Erfan isimli Xda kullanıcısı MIUI 11 romu yayınladı. Telegram'da bir kullanıcı romu denemiş. Ekran görüntülerini sizlerle paylaşıyorum.
Pek çok teknoloji yazarının katılımıyla 16 Ağustos 2018 Perşembe günü Saat 10.30'da başlayan basın toplantısında Evofone (Evo, EvoBT) firması Xiaomi'nin Türkiye'deki resmi distribütörü olduğunu açıkladı. Satışa sunulacak olan ilk modelin Mi A2...
Selamın Aleyküm Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye yetkili distribütörü EVOFONE, ülkemizdeki ilk Mi Storemağazasını Çinli şirketin yöneticilerinin de katılacağı bir törenle 16 Eylül 2018 (Pazar) günü Vadistanbul AVM'de açacağını duyurdu...
Evet arkadaşlar, henüz MIUI10 tam olrak oturmamış iken, MIUI11 hazırlıklarına başlanıldığı haberlerin ardından, ne zaman çıkacağı, hangi cihazlara geleceği ve ne gibi yenilikler olacağı haberlerine rastlamak artık mümkün.... Bu tür haberlerin ne...
Xiaomi bu hafta yeni şarj animasyonu tanıttı betada şuan deneme aşamasında Global beta 9.4.11 sürümünde tanıtıldı. Herkese hayırlı olsun Haber Linki Webtekno Haber
StackPath Güncellemeler düştü gördüğüm suan mi8 yok ☺️
" Tech In Deep'ten Alıntıdır" Xiaomi’nin Android tabanlı arayüzü MIUI, Android cihazlarda mevcut olan en popüler özel kullanıcı deneyiminden biridir. Yakın zamanda yayınlanan MIUI 12 güncellemeleri büyük yenilikler içeriyor. Arayüzün birçok...
Redmi Note 8/Pro için Xiaomi Android 11 testlerine başladı ikisinin de Kodu yayınlandı Normalde Note serisi 1 güncelleme alıyor ancak sebebini şuan bilmemekle beraber beklemedeyiz (Muhtemelen rakip modeller 2 android güncellemesi verdi diye böyle...
Akıllı telefon pazarında önemli bir pazar payına sahip olan Xiaomi, kullanıcılarının güvenliğine önem verdiğini her fırsatta dile getiriyor. Xiaomi gizlilik ayarları için ortaya atılan iddialar, ortalığı karıştırdı! Çinli firma, iddiaları...
Her hafta 1 telefon tanıtımı görmezsek “Allah Allah bu adamlara bir şey mi oldu ya? Başlarına saksı mı düştü?” diye endişelendiğimiz Xiaomi firmasından yeni bir cihaz daha geliyor (Tamam biraz iğneledim ama haklıyım bence. Hele tanıtacağı modeli...
Üst Alt