xiaomi kamera

 1. C

  Yardım Redmi Note 7

  Telefonu daha dün aldım ama normal kamerada hiçbir sıkıntı yok ama instagram kamerasının kalitesi kötü. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
 2. T

  Yardım XİAOMİ DA FANG 360 KAMERA BAĞLANTI SORUNU

  Merhaba; Xiaomi da fang 360 kamera satın aldım, fakat hiç bir şekilde bağlantı kuramadım. Lokasyon Mainland China seçili QR code ile eşleştikten sonra bağlantıyı başlatıyorum telefona bağlanıyor kamerayı açmayı denediğimde hep ''Connect timeout'' hatasını alıyorum. Yardım edebilecek aynı sorunu...
 3. The Sirius

  Soru Sizce en iyi deneyim için ayarlar nasıl olmalı?

  Forumda profesyonel bir çok değerli üye olduğundan eminim.Sizce kamera ayarları nasıl olmalı? -Hangisini ne yaparsak nasıl sonuç alırız? -Siz nasıl kullanıyorsunuz? -2.SSdeki ayar nasıl olmalıdır? Teşekkürler,İyi forumlar.
 4. kursadkamalak

  İnceleme Redmi 4X Almak İsteyenlere Verilecek Tavsiyeler

  Öncelikle selamlar, Redmi 4X alacak olanlara veya Xiaomi ile yeni tanışacaklara özel bir yazı hazırladım. Uzun süredir ios işletim sistemi kullanan birisi olarak, bugün sabah A101 kampanyası dahilinde Redmi 4X aldım. Hemen kurulumu yaptım. Zaten kurulumdan 15 dk. sonra yeni güncellemeyi de...
 5. T

  Soru Mİ 5S Arka kamera bulanık çekmesi

  Merhabalar, Mİ 5S telefonum da arka kamera bulanık çekiyor, 1-2 dakika beklediğim de kendine geliyor ama can sıkıcı bir durum tabii, merak ettiğim bu yazılımsal bir sorun mudur?
Üst Alt