takvim

 1. O

  Çözüldü Takvimler ilgili

  Arkadaşlar benim yanılıyorum takvim simgesinde o gün yazmazmıydı? Benimki resimdeki gibi ayın 16sında neden takılıp kaldı.
 2. C

  Yardım Takvim hatırlatıcı/alarm simgesi gitmiyor

  Xiaomi Tr garantili, Redmi note 8 miui 11 kurulu. Takvime 5 ay sonraki bir etkinlik için kurduğum hatırlatıcı için dahi telefonun sol üst köşesinde alarm ikonu duruyor. Bunu nasıl kaldırabilirim? Takvimi google hesabım ile eski telefonum redmi note 5den senkronize ettim, onda böyle rahatsız...
 3. osmcimen

  Çözüldü Mi 8 takvim ingilizce

  Takvimim ingilizce oldu bi türlü düzeltemedim araştırdım çözüm bulamadım yardım edermisiniz ?
 4. E

  Yardım Xiaomi Mi8 Takvim Sorunu

  Merhaba, Ben Mi 8 kullanıcısıyım ve işleri düzenlerken takvim kullanıyorum. Bugün geçmişte kalan olayları silmek için bir ayar aradım ama bulamadım. Gerçekten xiaomi takvimlerinde tüm olayları sil seçeneği yok mu?
 5. darkness_102

  Yardım Takvim Uygulaması Dil Sorunu

  Merhaba, Mi 4lte 2/16 modelini kullanıyorum bootloader kilitli android sürümü 6.0 rom miui 9 global 7.9.22 beta en son güncellemeden sonra takvim uygulaması tamamen ingilizce oldu nasıl düzeltebilirim?
 6. Sasuke Uchîhâ

  Uygulama Android Gazete Uygulamaları

  Merhaba arkadaşlar. Hepimizin rahatlıkla bulabileceği nitelikteki uygulamalar fakat forumumuzun bir köşesinde bulunsun istedim. Gündemden haberdar olabilmenizi kolaylaştıracak bir kaç gazete uygulamasını tek bir konu altında toplayalım istedim. 1) Vatan Google Play Store 2) Posta Google...
Üst Alt