@rom

1. C

Yardım Poco X4 Pro 5G çin rom flashlayınca google play store sertifikası doğrulanamadı diyor

Cihazım Poco X4 Pro 5G 8/256. Bootloader kilidim açık.Çin romu yüklediğimde google play servislerini açıyorum, google play servisleri vs ne gerekiyorsa yapıyorum fakat sertifika doğrulanamadı diyor.
  2. SonXiaomiÖvücü

Yardım Root olmadan sürüm düşürme.

Merhabalar. Redmi Note 7 Cihazım için rootsuz güvenli sürüm düşürmek istiyorum. Nasıl yapabilirim kaynak var mıdır?
  3. İhsan Taha

Soru Official Rom ile Unofficial Rom arasında fark varmı?

Cihazım redmi S2. Corvus rom kendi sitesinde offical indirme seçeneği sunuyor ama pixel experience romunda cihazım için resmi sunmuyor (xda gibi sitelerde) Unofficial var hep bunlarda ne gibi farklar, avantajlar, dezavantajlar var biraz bilgi verirmisiniz Ve hangi tür romları kurmamı önerirsiniz...
  4. A

Çözüldü Cihazım Redmi Note 9 Pro İmei var Twrp,Magisk gibi programlar yüklü değil Sizce Yüklemelimiyim ?

Sizce Cİhazıma Twrp Yüklemelimiyim ?
  5. A

Çözüldü tamamdır sorun çözüldü format data yaptım

reboot sistem diyorum titreyip yine twrp ekranına düşüyor ? acil teamwiwer var
  6. A

Yardım TWRP MODUNDAN ÇIKAMIYORUM REDMİ NOTE 9 PRO

YARDIM EDERMİSİNİZ REBOOT SYSTEM DİYORUM AÇILMIYOR TİTRİYOR VE TEKRAR TWRP EKRANINA DÖNÜYOR
  7. A

Soru Redmi Note 9 Pro TWRP yok İmei Var Yüklersem imei silinir mi ?

Ve Nasıl Twrp Yüklerim Endonezya Romunu Kullanıyorum Sıkıntı Olurmu ?
  8. pmcbaby

Rom Miui11 eu beta

Arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim bir hatam olursa kusura bakmayın, global sürümdeki telefonuma eu rom yüklemek istiyorum root şart mı nasıl yapabilirim detaylı bir anlatım var mı? Bir de telefonum garanti kapsamından çıkar mı? şimdiden teşekkürler (Redmi note 7)
Üst Alt