rom 7.0.22.0

1. tct123_gs

Rom [POCO X3 Pro] exTHmUI - OFFICIAL (Android 11)[Gapps]

Linkler ROM TEMALAR Gapps ile gelmektedir. Gerekenler MIUI 12.0.4.0 - 12.5.2.0 Vendor ve Firmware Kurulum Önemli dosyalarınızı yedekleyin (pc,sd kart vb.) Telefonu Recovery moda alın. İndirdiğiniz exTHmUI zipini flaşlayın. Flaşlama bitince Recovery Wipe bölümünde format data yapın (yes...
  2. Erayflr

Yardım Mi 8 SE şebeke ve dil sorunu

Herkese iyi forumlar arkadaşımın telefonuna biri güncelleme gelmiş diyip bilgisayardan rom kurmuş kurduktan sonra Türkçe dil seçeneği yok ve şebeke gelmiyor imei kontrolü yaptım imei duruyor cihaz yurtdışı fakat bootlader kilidi kapalı orijinal global rom baktım forumda bulamadım nasıl bir yol...
  3. Samet Can Erzurum

Çözüldü telefona birşey oldu

s
  4. alpkaankrdmn

Yardım Oem modunda kaldı com10

arkadaşlar telefonuma oem modunda orjinal rom kurdum telefon açılmıyo oem modunda kaldı yardımcı olur musunuz nasıl açarım ?
  5. J

Redmi Note 3 stabil rom yükselir mi?

Redmi note 3 ü neredeyse 2 ay oldu alalı 7.0.22.0 stabil sürümü var telefonda , forumlardan okuduğum kadarıyla ayda bir günceleme geliyormuş stabil romlara ama bende tık yok bide telefon ingilizce benim için sıkıntı yok ama hani türkçe olsa daha iyi olurdu , günlleştirme ekranından check for...
Üst Alt