redmi note 8 (2021) (biloba)

1. Amir13

MIUI 14 Redmi note 8 2021 "sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor" hatası

Arkadaşlar, ben telefonumu miui 14'e güncellendim. güncelledikten sonra şu hatayı alıyorum: "sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor" Forumda gezinirken sistem başlatıcının güncellemesini kaldırın gibi şeyler yazılmış ve uyguladım fakat o sorun çözülmedi. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
  2. m.özkan1414

MIUI 13 Redmi Note 8 (2021) – EEA Kararlı V13.0.6.0.SCUEUXM

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri 1- OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz. Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz 2- Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz 3-...
  3. m.özkan1414

MIUI 13 Redmi Note 8 (2021) (biloba) – Global Kararlı V13.0.7.0.SCUMIXM

Kurulum detayları Güncellemenin OTA yoluyla size ulaşmasını bekleyebilir yada OTA bağlantısını indirerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak RECOVERY sürümünü indirerek güncelleyici üzerinden rom dosyasını gösterip yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Cihazın Bootloader...
  4. m.özkan1414

MIUI 13 Redmi Note 8 (2021) (biloba) – Global Kararlı V13.0.6.0.SCUMIXM

Kurulum detayları Güncellemenin OTA yoluyla size ulaşmasını bekleyebilir yada OTA bağlantısını indirerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak RECOVERY sürümünü indirerek güncelleyici üzerinden rom dosyasını gösterip yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Cihazın Bootloader...
Üst Alt