#redmi 10 2022

1. PROSSK12

Redmi 10'u satıyorum,Alacak olan varmı

Beyler,redmi 10'u satmayı düşünüyorum ikinci el.fiyatı en fazla 5000 yapacağım fakat 4500,4700 e satmayı düşünüyorum.Alacak olan varmı.Her şeyi normal ve temiz.Hiçbir sorun yokdur sapasağlam.
  2. PROSSK12

Rom NusantaraProject|OFFİCAL||5.7||Tapanuli|13||T|

NusantaraProject diğer adıyla NusantaraOS 5.7(Tapanuli) romun Android 13 Tabanlı kararlı sürümü henüz forumda olmayan itseubin tarafından OFFİCAL olarak yayınlanmışdır.Daha ilk kararlı yapısı olmasına rağmen hiçbir hata görmedim.Özelleştirmeleri daha iyi geliştirilmişdir.Rom baya akıcı...
  3. PROSSK12

Rehber |Redmi 10/2022 Custom Rom Yükleme Rehberi||Android11||R|

Selamlar herkese,Redmi 10/2022 için Custom Rom yükleme detaylarını size sunuyorum.Dikkatli yapın adımları.Aksi takdirde ben sorumlu değilim. KURULUM ADIMLARI EĞER MIUI (STOCKDAN)GEÇİYORSANIZ TWRP'ye girip install kısmından Boot img dosyasını(boot IMG dosyasını MIUI12.5.20 fastboot romundan...
  4. PROSSK12

Rom Havoc OS 4.19-Unoffical | Android 11

Redmi 10/2022 için çıkarmış olan sade ve stabil Havoc OS 4.19 romu ile karşınızdayım. ROM'da gelişmiş pil özellikleri ile pili çok iyi dayanıyor.Pil Tasarrufu modunda kullanmaya gerek kalmıyor.Pil Tasarrufunda kullanırsanız baya pil dayanıyor.En Stabil Android 11 Custom romlarından biridir...
Üst Alt