mi9t 128

1. U

Yardım mi 9t telefonum açılmıyor..

Merhaba,önceden açılan konuların çoğuna ve internet üzerine bir çok kaynağa bakmama rağmen çözümünü bulamadığım için açıyorum konuyu.Mi 9t cihazımı gece şarja bırakıp uyumuştum,sabah kalktığımda ekran simsiyahtı,açmaya çalıştığımda hiç bir tepki alamadım.Boot ekranına girmeye çalıştım fakat ona...
  2. O

Yardım Mi 9T volte vowifi

Herkese iyi günler cihazım mi9t miu 12.1.4 global rom yüklü cihazım volte destekliyor mu destekliyorsa nasıl açabilirim forumda ki diğer konuları inceledim Vodafone kullanıyorum ayarlar sekmesinde desteklemiyor yazıyor yardımcı olabilir misiniz?
  3. K

Yardım Mi 9t Pro Kendi Kendine Ses Kısması

Arkadaşlar merhaba, forumda benzer konular gördüm ama birebir benimle aynı sorunu yaşayan kimseye rastlamadım. Telefonumda kulaklıkla müzik dinlerken kendi kendine ses kısıyor ama bunu her zaman yapmıyor. Evde veya başka bir yerde otururken hiçbir problem yokken hareket halindeyken ses...
  4. M

Soru Yüklediğimiz Magisk modülünün içeriğine müdahale edebilir miyiz ? İçeriğini değiştirmek mümkün mü ?

Merhabalar değerli forum üyeleri naçizane belki saçma bir sorum olacak bilenler cevap verirse sevinirim . Bir tane tweaks reborn ( Msus Reborn )tarzı bir magisk modülü yükledim bu modülün dosyalarını değiştirmem mümkün mü ? Gpu frekansını 355 MHz de sınırlıyor bnm cihaz 610 MHz ye Max...
  5. B

Yardım Mi9t Fastboot ekranında kaldı

beyler merhaba mi flaş ile rom kurarken hata verdı ve program ve telefon fastboot ekrnaında kaldı uzaktan veya farklı yolla bana yardımcı olacak bir arkadaş varmı acaba
  6. Hasoo6iki

Rom Merhabalar mi9t cihazıma Aosp Rom yüklemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Aosp Rom Önerisi alabilirmiyim Mi9T için
  7. S

Yardım Mi 9 T Depolama Sorunu

Selamlar Telefonum rootlu mi9t. Depolama bölümünde "Diğer" alanda depolama alanını doldurdu. Sorunun ne olduğunu anlamadım. Yardım rica ederim
  8. K

Yardım Mi9t Pro - Redmi Note9pro

Arkadaşlar suanda redmi note9pro kullaniyorum. Telefondan ekranin ips olması dışında memnunum ama mi9t pro almayi düşünüyorum amoled ekran oldugu icin. Sizce gecmeli miyim? Tecrübesi olanlar bilgi verirse mutlu olurum.
  9. oki885

Yardım mi9t yardim

Selam Arkadaşlar yardima ihtiyacım var 2el mi9t almayi düşünüyorum.Aldigim telefonun ne kadar kullanildigini nasil öğrene bildirim gizli kodlarla falan oluyor qaliba bilgisi olan arkadaşlar yardim etsin
  10. S

Yardım Mi9t 128gb imei sorunu

Merhaba arkadaşlar, Mi 9t telefonumu sömestrda yurtdışından getirtmiştim. Aldığım gibi sadece 2.hattı kullandım ve kapanacağına dair sürekli mesaj geldi. 2.hat tam kapanmadan telefoncuya götürüp imei attırayım dedim adam 80₺'ye her iki hatta da garantili imei atacağını söyledi. Neyse imei attım...
  11. M

Soru mi 9t 128 gb haziran 2020 de halen alınır mı ?

merhaba mi 9t 128 gb almayı dusunuyorum 2020 hazıranda halen alınır mı bilen arkadaslar kullanan arkadaslardan yardım beklıyorum sımdıden saolun
  12. M

Soru Mi 9t turkmenistandan getirtmek

arkadaslar herkese oncelikle merhaba forumda yeniyim mi 9t cihaz almayi dusunuyorum ama ulkemizde malum 3600 3700 bandina cikti tekrar 128 gb turkmenistandan 2400 e getirtme sansim var arkadasimin abisi ayarladi turkmende ofisleri var herhangi bir problem yasar miyim ilk defa yurtdisi cihaz...
Üst Alt