mi 8 lite 128 gb

1. S

Recovery Mi 8 lite için stabil recovery

Arkadaşlar, android 11 kullanıyorum.Recovery sıkıntısı yaşıyorum.Kullandığım telefonumda dokunmatik ile çalışan recoverylerde donma oluyor,çoğu zaman ekran tepki vermiyor.Dokunmatik olmayan havos ve los recoveryler ise twrpde olduğu gibi img dosyaları flaşlanmadığı gibi bazı gapps eklentileri de...
  2. G

Soru Mi 8 lite miui 12 güncellemesi alacak mı ?

Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere beta sürümlere miui 12 güncellemesi gelmeye başladı. Ben mi 8 lite kullanıyorum ve herhangi bir rom degisikligi yapmadım. Telefonu aldığım gibi kullaniyorum. Acaba mi 8 lite global sürüme miui 12 gelecek mi ?
  3. asliyall

Yardım Kamera sesleri

Merhaba iyi günler, ben mi 8 lite kullanıyorum. Telefon sessiz moddayken telefonun kamerası olması gerektiği gibi çekim esnasında ses çıkarmıyor fakat WhatsApp ve Snapchat uygulamalarında çekim esnasında ses çıkıyor. Bildirimleri kapatsam da sesi kıssam da o ses kapanmıyor ve telefonun kendi...
  4. slexiaa

Soru Global Rom ile Rootlu Kullanmak

Öncelikle hayırlı akşamlar ve cumalar. Benim cihaza global rom atıp root ile devam etsem bunun ne gibi eksileri olur ben açıkcası eu beta ve eu stable romları beğenmedim, aosp tabanlı da sevmiyorum global benim açımdan en iyi rom gibi duruyor(başka tavsiyeler varsa yazabilirsiniz) bu sebeple...
  5. bonnie

Soru Miui 11 always on display özleliği gelmedi

Always on display özelliği gelmedi bilgisi olan MİUİ 11 güncellemesi Mi 8 Lite.
  6. A

Yardım Mi 8 lite FastBoot

Merhaba, cihazım anlamadığım bir şekilde fastboot ekranında kaldı ,son sürüm yüklüydü herhangi bir update işlemide başlatmadım. ne yapmam gerekiyor? yeniden başlatsam bile aynı ekrana geri dönüyor.
  7. İ

Yardım Hiçbir güncellemeyi ve indirmeyi yapamıyorum (mi 8 lite)

Google Play'den indirme ve güncelleme yapamıyorum ayrıca sistem güncellemesi ve sistem uygulama güncelleyicisindeki uygulamalar da güncellenmiyor Telefonu sıfırlamak şuan için tercihim değil (telefonu sıfırlamayı son şans olarak en son denemek istiyorum)
  8. Mehmettmeert

Sohbet Mi 8 lite wifi kesilmesi ve mobil veri sorunu

Hocam telefondan aşırı memnunum bataryadir kameradir performanstir ama şu mobil veri olayı beni vallahi çok yoruyor kapa aç yapıyorum uçak moduna alıp çıkarıyorum en kötü pubg oynarken internet giderse arkadaşlarıma wifi actiriyorum nasıl telefon len o gibisine sakalarla karşılaşıp...
  9. O

Satıldı Xiaomi Mi 8 Lite / 128 GB - 6 GB / Mavi

4-5 aylık 1 tane kılcal çizik bile yok. 6 adet 20-30 tl aralığında kılıflar yanında hediyem. 1 adet kırılmaz ekran camı da hediyem. *Cihaz hepsiburada'dan alınmıştır. Cihazı satma nedenim; oyunlarda ping yaratması, ya kıracam ya satacam :@ PAZARLIKSIZ!
Üst Alt