mi 8 128gb

1. Burak-sinan

Yardım Mi 8 TWRP Hatası

Merhabalar Cihazıma TWRP 3.7 hem yükleme aracını kullandığımda hemde manual yüklediğimde şu hatayı alıyorum; FAILED (remote: Requested download size is more than max allowed) Rom; PixelExperience 13 Plus USB 3.0 dan 2.0 da da denedim olmadı bana yardımcı olabilir misiniz?
  2. S

Yardım Bluetooth cihazı ile kilit açma

Mi 8 cihazıma bağlı olan saatim mi watch cihazıma yakınken şifre girmek istemiyordum. Eski samsunglarda olan smartlocku acmaya karar verdim ayarlarda bunlar vardı. Yaptım ama son fotoğraftaki gibi kalıyor saatime ne kadar dokunursam dokunayım bir şey değişmiyor. Ayrıca global romda da aynı sorun...
  3. B

Satış Mi8 6/128GB

Mürekkep alması nedeniyle ekran değişimi yapılacaktır. Telefonumu hep kılıf ve ekran koyucu ile kullandım. Kamerasında bile ekran koruyucu vardır. Sadece şarj soketi girişinin yanında anlamadığım şekilde küçük bir ezik oluşmuştur foto mevcuttur.Aralığa kadar garantisi devam etmektedir. Kutusu...
  4. gauss21x

Yardım MİUİ11 Android10 dan MİUİ10 Android 8.1 sürüme geçtim..

Şarjım daha uzun gitsin ve daha iyi ekran süresi için Mİroom11 den Miroom10 geri sürüme geçtim.. 1) Önceden aldığım ana ekran yedeği görünmüyor. Ve 2) TWRP ile daha önceden almış olduğum yedek DATA ları geri yükleye miyorum.. Bana yol gösterecek herkese Teşekkürler..
  5. ykpnlc

Satış Satılık mi8 / 128 mavi

Mi8 6/128 modelidir. Gorselinde en ufak cizik vesaire yoktur imei kayitlidir herhangi bi kusuru yok. Takas dusunmuyorum model yukseltecegim icin satiyorum Fiyat olarak 1800 dusunuyorum iyi forumlar.
  6. C

Yardım Tüketici Hakem Heyeti Başvurusu hk.

Arkadaşlar merhaba, 3 aylık mi 8 telefonumda ilk aldığımda nokta kadar bir leke vardı. Tabi bu lekeyi ekran koruyucu altında toz sandım. Bu mor leke 3 aylık süreçte büyüdü ve yayıldı 2 cm kadar oldu. Sanırım Ölü piksel. telefonu hiç düşürmedim çizik bile yok.Telefonu win telekom genpa yani Tr...
  7. C

Yardım 10.3.4 güncelleme hk

Arkadaşlar 10.3.4 güncellemeyi yapınca telefon boşta sarj olurken aşırı ısınmaya başladı. İlk kez ısındı telefonum. Sizde de durum nasıl?
  8. C

Soru .pdf dosyaları tarayıcıda açma hk.

Arkadaşlar merhaba. pdf dosyalarını pc de olduğu gibi tarayıcıda açmak için bir ayar varmı. Mesela trayıcıda bir pdf olan dosyayı açmak istediğimde illa telefona indiriyor daha sonra indirilenler içine gidip dosyayı bulup aç diyorum. Kısaca bu olay pc de olduğu gibi indirmeden tarayıcıda nasıl...
  9. K

Soru Antutu puanı

Merhabalar Mi 8 kullanıyorum ve antutu puanında epeyde yazan puanın 40.000 altında aldı. Epeyde yapılan ayarlarmı farklı bunun sebebini söyler misiniz ?
  10. B

Satış Satılık Xiaomi Mi 8

Merhaba arkadaşlar 3-4 ay önce yurtdışına gezmek için gitmiştim mi store den xiaomi mi 8 mavi renk 6 gb ram 128 gb hafızalı global rom modelini aldım üstünde kırılmaz cam var.Ürünün kutusu faturası duruyor ama faturada yazılar soluk ve silindi zorla görünüyor.Telefonu pasaport kaydını...
  11. T

Yardım Mi 8 4G ve 3 G şebeke sorunu

Arkadaşlar şebeke sorunum var 4 g ve 3 G telefon hiç bir şekilde çekmiyor sadece 2 g çekiyor. ne yapmam lazım
  12. fasakasa

Satış Satılık mi 8 128gb kvk garantili

Şubat başında aldığım yani yaklaşık 2-2.5 aydır aktif kullandığım cihazımı satıyorum. 128gb olan model ve siyah renk. Cepport'tan almıştım kvk Türkiye garantili. Cihazı aldığım günden beri kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyorum. Çizik ezik vb yok, kozmetik durumu 10/10. Arka taraf fotoğrafında...
Üst Alt