360

1. Tolga GÜRSEL

Yardım Mi Home 360 1080P Kayıt süre ayarı

Selamlar, bugün cihazımı kurdum Nas ağ depolamasınıda ayarladım fakat bir sorunum var. Nas cihazıma atıyor ama 1er dk lık kısa videolar olarak geliyor. bunu saatlik yada günlük olarak ayarlanamaz mı?
  2. nikosoft

İnceleme Xiaomi Mijia Smart Home 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP Kamera HD 1080p

Xiaomi mijia smart home 360 ip kamera
  3. I

Yardım Bootloader kilidi süresi arttı

Merhabalar, redmi 5 plus telefonumda 11 gün önce başvuru yapmıştım ve 360 hours diyordu dün baktığımda 70 hours küsürlerdeydi . Bugün tekrar baktım ve üzerine +360 eklenmiş 420 hours küsür diyor bunun sebebi nedir acaba anlam veremiyorum . Her türlü şeyi denedim eski sürüm yeni sürüm 2 mi...
  4. M

Soru 7.1 Surround Kulaklık

7.1 Surround (360° ses) kulaklık alacağım ve PC ye jack olarak değil USB olarak takiliyor. OTG kullanarak telefona taktiğim zaman Pubg falan oynarken Surround ses gelir mi yoksa normal stereo kulaklık olarak mı çalışır?
  5. M

Diğer Konu Kapalı

Konu Kapandı
  6. kadir3120

İnceleme Xiaomi Konuşan Akıllı Güvenlik Kamerası 360 IP Kamera

Xiaomi'nin 360 derece dönebilen bir kamerası var elimizde, Full HD görüntü çekebilen bu kameranın en büyük ve bir o kadar da kullanamayacağımız özelliği, sorulara cevap verebilmesi... Ne yazıkki sadece Çince anlıyor ve konuşabiliyor... Türkçe veya İngilizce dil seçeneği yok ... Detaylı inceleme...
Üst Alt