Arama sonuçlarınız

1. mavi06

Soru Xiaomi Mi Note 3 Global Rom Güncelleme

bende 9.5.3 ü dün yükledim ama şarjda bariz bir azalma var gibi sanki 6-7 saat ekran süresi alabilirken 3 saatte şarj %11 e düşte ve günü bile çıkartmadı malesef
  2. mavi06

Çözüldü Yaş ve Cinsiyetin fotoğraflarda Görünmesi

güncelleme geldi fakat maalesef sorun aynı şekilde devam ediyor umudumuz bir sonraki güncellemeye kaldı :)
  3. mavi06

Henüz güncelleme gelmedi ama gelince bakacağız artık. Teşekkürler hocam [emoji4] Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mavi06

Sanırım anşatamadım [emoji4] hocam eğer sizde mi note 3 kullanıyorsanız bir yaş ve cinsiyet açıkken fotoğraf çekip birde kapalıyken çekip açıkken çektiğiniz fotoğraflarda yaş ve cinsiyet damgasının olup olmadığını kontrol edebilirmisiniz? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. mavi06

Hocam daha önce kullandığım mi note proda öyleydi yada şuan kullamdığım mi max 2 dede ayarlardan pasif hale getirebiliyorum getirmesem bile ekranda yaş ve cinsiyet bilgileri görünüyor fakat çektiğim fotoğraflarda bu bilgi görünmüyor. Ama note 3 de kameradan yaş ve cinsiyeti göstermeyi aktif...
  6. mavi06

Bu şekilde kapanacağını biliyorum fakat ben ön kamerada iken yaş ve cinsiyetin görünmesini fakat çektiğim fotoğraflarda olmamasını istiyordum. Ama sanırım mi note 3 te böyle bir durum yok. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mavi06

arkadaşlar mi note 3 cihazımın ön kamerası ile yaş ve cinsiyet tanıma özelliği açıkken çektiğim fotoğraflarda yaş ve cinsiyet görünüyor. daha önce mi note pro ve 2. cihaz olarak mi max 2 kullanıyordum ve ikisindede ekranda yaş ve cinsiyet görünüyordu fakat çektiğim fotoğraflarda yaş ve cinsiyet...
  8. mavi06

İnceleme Mi note 3 şarj süresi

merhaba, telefonun pil kullanımı ekranındaki "uygulamalar" ve "donanım" kısmınında ekran görüntülerini paylaşabilir misiniz? ben günlük normal kullanımda 5 saat civarı ekran süresi alıyorum. pil kullanım detaylarına baktığımda uygulamalar kısmındaki Android sistem, Android ve Google Play...
  9. mavi06

Yardım Mi Max 2 GPS Bağlanmama Sorunu

hocam mesajlarınızda da arama yaptım ama bulamadım.
  10. mavi06

Aradım ama bulamadım. Rica etsem zahmet olmayacaksa linkini paylaşabilirmisiniz MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. mavi06

Merhaba; Mi max 2 kullanıyorum uzun zamandır ama telefon gps e bağlanmıyor. navigosyon açıyorum çok alakasız yerleri gösteriyor ve bir süre sonra gps uyduları aranıyor uyarısı veriyor. donanım testlerinden gps testi yapıyorum dakikalarca açık kalmasına rağmen uydu bağlantısı sağlayamıyor. daha...
  12. mavi06

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Mi powerbank 20000Mah ver 2 ile şarjım hiç bitmesin dedim :) Bu arada madalyada alabilirmiyim :) MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mavi06

Mi note pro

Arkadaşlar merhaba. Mi note pro için yeni batarya almam gerekiyor aliexpresse baktım biraz ama orjinal satan bir satıcı bulamadım. Önerebileceğiniz bir batarya ve satıcı varmı acaba yardımlarınızı bekliyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk...
  14. mavi06

Galeri de çoklu klasör görünümü

Eu 6.8.4 kullanıyorum ama sorun hala devam ediyor MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mavi06

Galeri de çoklu klasör görünümü

Henüz giderilmedi son beta eu romunda sorun hala devam ediyor. Alternatif galeri prgoramlarını kullanabikirsiniz MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. mavi06

Rom Mi Note Pro Miui 8 Rom

6.7.14 eu romu yükleyen varmı kamera ve google play hatası varmı tavsiye edermisiniz yüklemeyi? MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. mavi06

Yardım kamera normal çekimde başlamıyor

6.7.7 yüklü bende aynı sorun var. 6.7.14 tede google play sorunu olduğunu okuduğum için yüklemedim bi çözüm bulan varmı bu soruna? MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. mavi06

Madalya MIUI 8 Madalyası

Bende alabilirmiyim :) MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. mavi06

Miui Note Pro Yardım lütfen

http://forum.miuiturkiye.net/index.php?threads/5681/ Bu konu sana yardımcı olacaktır MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. mavi06

Miui Note Pro Yardım lütfen

https://xiaomi.eu/community/threads/6-5-26-last-miui-7.31811/ Bu linkte bilgiler var ayrıca forumu biraz araştırırsanız twrp nin nasıl yükleneceği konusunda resimli anlatım bulabilirsiniz. Şuan linki bulamadım ama forumda nasıl yükleneceği konusunda gerekli bilgiler var MI NOTE Pro cihazımdan...
Üst Alt