Arama sonuçlarınız

1. T

Sohbet Sayın Hiddenking'e açık teşekkür

Sayın HiddeNKinG hocama sonsuz teşekkür ediyorum çok iyi düşünmüş , düşünmek demişken yine çok düşünceli Sayın Skorpi hocam da ayrı bir teşekkürü hak ediyor, varolun üstâdlar.. clap~~clap~~clap~~
  2. T

Yardım Mi 8 lite kulaklık sorunu

çok net kulaklık bozuk giriş kısmındaki kısım genelde içerden kopuyor
  3. T

Soru Ekran Koruyucu Takmadan Kullanmak

Ben zamanında 6s i mutfakta yere düşürdüm (hiç sakar değilimdir) , telefonu aldığımda cam tuzla buz olmuştu eywahhh dedim bittik !! sonra aklıma koruyucu geldi !? elimle tutup çıkardım abii camda çizik yok , ben o günden bu güne her cihaza takarım ..
  4. T

Yardım Pubg Kasma Sorunu

Haklı olabilirsin ancak bu tür oyunlarda 1sn bile çok önemli note 9 bile kullanıyor olsam yine akıcı - aşırı ayarlar da oynarım , benim için grafik giydirmeleri önemli değil , hız önemli
  5. T

Yardım Pubg Kasma Sorunu

Ben stabil global rom kullanıyorum , az önce oyundan çıktım (3 saat) akıcı - yüksek ayarlarda oynuyorum ısınma sorunu (40 derece hissedilir bir sıcaklık) hiç yaşamadım
  6. T

Mod Portre Kamera kilitli cihazlar için ( root, Twrp lazım değil direk kur)

Aslında çalışıyor ama çok yakından zaten portre moda aldığınızda 1,5 metre uyarısı var ama baya yakından çekmeniz lazım , yoksa çalışmıyor malesef
  7. T

Yardım Pubg Kasma Sorunu

Çok şaşırdığım bir konu , çok fazla cihaz kullandım bu güne kadar (üst lig dahil) mi max 2 beni batarya performansı ile zaten büyülemişti ama bir konuda ısınma olayı ! ya hiç mi ısınmaz bu cihaz anlamadım gitti
  8. T

Yardım Pubg Kasma Sorunu

Kasma artık bir çok cihazda oluyor tabii bunda pubg yapımcılarının da katkısı var fakat gözden kaçan önemli bir nokta var oda bağlantı kalitesi ! inanın oyun için en önemlisi bu yüksek ve güçlü bir bağlantı ile çok rahat ve akıcı oynayabiliyorsunuz
  9. T

Soru Pocophone F1 Satıcı Tavsiyesi

siparişi verdik hocam bu gün yarın gelir bir de öncelikli amaç oyun olduğu için mi8 tercih etmedim teşekkürler
  10. T

Teşekkürler hocam anladığım kadarı ile bakıcaz global ise alıcaz n11 den sipariş veriyorum ben.
  11. T

2900 seviyerin de benim bahsettiklerim bir çok satıcı var
  12. T

Diğer Değerli Yöneticilerimizi Oylayın!!

Hepsi birbirinden güzel sevecen ve samimi yöneticiler ayrım yapmak mümkün değil , benimde oyum, her konuda neredeyse adını ve yorumunu gördüğüm nazik ve sabırlı adam cantara ya ..
  13. T

Arkadaşlar bir çok sitede türkiye garantili diye satan var (bizdenal) ithalatçı garantili satan var biraz uygun olsun diye sıkıntı yaşamak istemiyorum sipariş vermeden sormak istedim tavsiyesi olan var mı şurada fiyatı uygun , güvenilir alabilirsin gibi ! Global olsun imei sorunu olmasın benim...
  14. T

Soru Beta dan stabile geçiş

Geçersin sanırım MIUI 9 - Lightning Fast cihazına uygun stabili indir sonra güncelleyiciden seç ok
  15. T

Uygulama WhatsApp Aero

Bir dönem whatsapp bu tür kullanımlarda telefon numaranızı süresiz engelliyordu (tespit ederse) ayrıca ortalama android kullanıyorsan zaten tüm bilgilerin her yaştan uygulama geliştiricinin elinde yani demem o ki çok dert etmeyin ..
  16. T

Soru Mi 8SE Pubg

Cihaz da 710 işlemci var , grafik işlemcisi de daha iyi ben kullanmadım ama net olarak söylemek gerekirse senin cihazından kat kat daha performanslı ama ben olsam oyun için bu cihazı almam şahsen o fiyat aralığında farklı cihazlar bakardım
  17. T

Soru 1500 TL'ye en uygun telefon

Batarya denince aklıma tek cihaz geldi mi max 3
  18. T

Sohbet merhaba herkese

Hoşgeldin kardeşim , iyi forumlar..
  19. T

Diğer Özel Mesaj yolu ile yardım talebi

Desenize Üstâd köşeyi döndünüz paraya para demezsiniz artık , valla bunlar o soruyu sormak için herşeyi verir.
Üst Alt