Arama sonuçlarınız

1. PURE

Tema Young Forever Türkçe v6.1

Bakarım hocam, hemen. Ve bildirim çubuğuna bu kod'u eklemezsem eğer 5'li olmuyor hocam. (:
  2. PURE

Tema Young Forever Türkçe v6.1

Yardımcı olabilirim bu tema hakkında da hocam. " com.android.systemui - theme_values" adlı dosyanın içerisine ekte vermiş olduğum kod'u da ekleyebilir miyiz hocam? <integer name="quick_settings_num_columns">5</integer>
  3. PURE

Yardım Mi 5 Telefonumu Bilgisayarım görmüyor

Ek Ayarlar - Geliştirici Seçenekleri - USB Hata Ayıklama TR Rom'da mısınız hocam, kullandığınız Rom'u da belirtseydiniz keşke.
  4. PURE

Yardım Mi 5 Telefonumu Bilgisayarım görmüyor

TR Rom'u mu kullanıyorsunuz? Konu buraya açılmış. Eğer TR Rom'daysanız, USB Hata Ayıklama'yı kapatıp tekrar deneyiniz.
  5. PURE

Rom Mi5 MiUI CT Stabil V9.4 Yayınlandı

Beklenen güncelleme ve özelleştirme. Harikasınız hocam, ellerinize sağlık.
  6. PURE

Uygulama WhatsApp Aero

WhatsApp Aero, normal WhatsApp'a nazaran sınırları kaldırılmış, renklerle canlandırılmış, küçük dokunuşlarla yeniden hayat bulmuş bir şaheserdir. Sınırsız Özellikler, Sınırsız Eğlence WhatsApp Aero hakkında küçük bilgilere göz at! - HIZ WhatsApp Aero, ilk çalışmadan itibaren cihazınız da...
  7. PURE

Ellerinize sağlık hocam... Her hafta daha da güzelleştiriyorsunuz. ♥
  8. PURE

Ellerinize sağlık hocam (: Her hafta güzelliğine güzellik katıyorsunuz...
  9. PURE

Hocam o sorun baya sıkıntı... Hatta beni delirtmişti, sabaha kadar uğraştım (: Mi Flash ile sıfırdan Rom kurulumu yapın, son sürüm olsun. Ardından tekrar deneyin. Ve "MiUI CT" ile farkı hissetmek bir yana, yaşayacaksınız.
  10. PURE

Rom Xiaomi.EU - MiUI 9.2.14 (Mi 5S'den Mi 5'e Doğru)

"Xiaomi.EU" tarafından resmi olarak paylaşılan; Mi 5'e ait Rom dosyasını da sizlerle baş başa bırakıyorum. Xiaomi.EU - 9.2.15
  11. PURE

Direk üzerine kurulum yapabilirsiniz hocam. Sorun olmaz.
  12. PURE

Konu güncellenmiştir. 9.2.15 güncellemesi eklenmiştir.
  13. PURE

Rom'u temiz kurulum yaparak, kurduğunuza emin misiniz acaba ? Ben iki (2) gündür kullanıyorum ve şuana kadar hataya rastlamadım. Fix dosyasının bağlantı adresi sağlam hocam. Başka birisi eğer yüklerse; konuya eklerim.
  14. PURE

Xiaomi tarafından Mi 5 (Gemini) modelli cihaza güncelleme desteğinin bitmesinden sonra, iş geliştiricilere kaldı. XDA'dan "hellfreezover" kullanıcı adlı geliştirici tarafından; Mi 5S (Capricorn) modelli cihazdan, Mi 5 (Gemini) modelli cihaza EU Rom port'lanmıştır. ROM’u yükleyebilmeniz için...
  15. PURE

Ellerinize sağlık hocam, parmak uçlarınızdan sanat eseri dökülmüş (:
  16. PURE

Zannetmiyorum ama deneyebilirsiniz hocam. Bende şuan sorunsuz bir şekilde "USB Hata Ayıklama" çalışıyor.
  17. PURE

Var hocam.
  18. PURE

Merhabalar, yayınlandığı günden itibaren kullanmakta olduğum bir Rom'umuzdur ve teşekkürlerimi borç bilirim. Çünkü eksik hissediyordum kendimi, AOSP kullanırken... MiUI'ı kullanma sebebim ise sadece kamera (: Ve bu Rom'umuzla beraber eksik olan hissiyatım gitti, tekrardan teşekkür ederim. Ve...
  19. PURE

Umarım daha da ilerletirsiniz hocam (: Keşke daha fazla yardımcı olabilsem, iyi ki yüklemişsiniz o zaman.
Üst Alt