Arama sonuçlarınız

1. H

Soru Kafam çok karışık lütfen bakarmıısnızz

Az daha para ekleyip (biraz da bekleyip) mi9 se bakabilirsin. Kocaman çentik, band20 ve global rom sorunu yaşamazsın.
  2. H

Yardım Mi 6 almak istiyorum.

Güncelleme alınca telefon şaha kalkmıyor ki. Çoğu güncelleme daha çok yavaşlatıyor telefonu. Güncelleme olayına takılmamak lazım. Bahsi geçen telefonlar arasında yine de Mi6 yı seçerdim küçük ebatlarından dolayı.
  3. H

Soru Mİ6 Pie almaması !

Mi 5 kullanıyorum. 3 yıldır hiç bildirim sorunu yaşamadım. Telefondan telefona mı değişiyor bu bildirim işi.
  4. H

Sohbet Silinen video kurtarma ve whatsapp

Linke tıklayınca boş sayfa çıkıyor.
  5. H

Sohbet Silinen video kurtarma ve whatsapp

1. Root yapıp; disk digger.apk ile telefon üzerinden, Dr. Fone(ücretlidir) programı ile telefonu bilgisayara takıp taratın. 2. Sohbet yedeği kısmından Google drive a yedekleyin, ayfonda yedekten geri alın.
  6. H

Sohbet Uygulama tavsiyesi :)

YouTube vanced.apk yı netten bulup kurdum. Root olmadan da çalışıyor.
  7. H

Uygulama Batarya Şarj Limiti [ROOT]

Magisk açıkken uygulamayı kurmayı deneyin. Root izni isteyecektir. Olmazsa Magisk ayarlardan "Magisk Hide" seçeneğini kapatıp tekrar kurmayı deneyin.
  8. H

Yardım Eu rom ile ilgili

Yeni başlayanların eu roma geçmesine gerek yok. Arada çok fark yok. Telefonda yüklü olan Mevcut sürümde güvenli bir şekilde devam etmenizi tavsiye ederim.
  9. H

Yardım Eu rom ile ilgili

Resmi romları baz alıp birkaç ekleme-çıkarma yaparak gayrı resmi rom yapıyorlar. Şahsi fikrim resmi romlardan daha kaliteli ve kullanışlılar. Bootloader Kilidi kapalıyken hiçbir rom işlemi yapmayın.
  10. H

Soru Nasıl Oluyorda Migros'un Sattığı Mi8SE' de Global Rom Yüklü Oluyor?

Bunda çakma rom yüklü. Yani Türkçe dil eklenmiş Çin romu. Rom ismindeki CN Çini temsil ediyor. MI olsaydı Global rom olurdu.
  11. H

Çözüldü Magisk

Son sürüm sizin yüklediğiniz.
  12. H

Yardım Magisk Root

Ben de sorunsuz çalışıyor. Magisk son sürüm mü yüklü
  13. H

İpucu Fake gps ile sürpriz nokta

Sıkıntı sende değil hocam. Eline sağlık. Şimdiye kadar hep faydalandık. Fakat son birkaç gündür bu hatayı veriyordu. Bip ile ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü sürpriz nokta yerlerine gerçekten gidince bile vermedi. Ama bugün denedim düzelmiş. Aldım tekrardan.
  14. H

İpucu Fake gps ile sürpriz nokta

Sürpriz nokta işi çözdü galiba. Son birkaç gündür *Üzgünüm, konumunun belirlenmesi sırasında bir sorun yaşandı .Lütfen daha sonra tekrar deneyebilir misin* uyarısı verip duruyor.
  15. H

İpucu Google kamera HDR+ aramaya son

Siz açmadıysanız kapalıdır
  16. H

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.4.18 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Alıyor da ayarların silinip silinmediğinden emin olmak istedim. serdar48 hocamın verdiği linkteki gibi hallettim. Magisk çalışmadı sadece. Silip tekrar kurdum şimdi.
  17. H

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.4.18 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Halihazırda Mi 5 eu 10.1 yüklü. eu 10.2 yüklemek istiyorum. Magisk,twrp, ayarlar vb şeylerin aynı kalması için nasıl bir yol izlemeliyim?
  18. H

Sohbet Superonline uçuyor

Netspeed firmasına da göz atın. Tavsiye ediliyor.
  19. H

Soru Magisk Güvenlik Protokolleri

Bende de bazen kırmızı yanıyor. Yeniden başlayınca yeşile dönüyor. Kullanıma bir engel teşkil ettiğine rastlamadım.
Üst Alt