Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım Xiaomi Mi 6 - Oneplus 5 ve Huawei P10 Plus Tavsiye ?

bana 5.5inc 3000mah ters geliyor :D yeni chipler az tuketıyormus o bu su. telefon az kalın olsun bataryası yeterlı olsun. ustelik bide cozunurlukte o bicim. gerci s7 s8 dede halen 5 incde 3000 koymuslar. xiaomi paso 3200 4000 bataryalı gidiyor.ya cinli amcalar bizi kandırıyor ya bu samsungun...
  2. F

önce telefonunuzun developer modunu acmanız gerek, sonra adb driverları yüklemeniz gerek diye biliyorum ama tabi arkadas daha once yaptıgı ıcın ayrıntılı anlatır sanırım
  3. F

tesekkur ederim :D evet U11 busefer tam tamına bir s8 rakibi olmus. ama fiyatıda s8 den pek bir asagı olmaz gibime geliyor. ses konusunda zaten htc atılımcı bir firma. htc biraz dişini sıkıp 3000 e u11 i pazarlasa , onceki yıllarda yasamıs oldugu dususu kapatır gibime geliyor. Direk dikkat...
  4. F

fiyat perfomans konusunda OnePlus Meizu Xiaomi gibi firmalar gercekten iyiler.Fakat artk ülkemizdeki fiyatlar satış yapan arkadaslar dengeli bir fiyat sunmasına ragmen ,onların da ellerinde olmayan sebeplerden dolayı fiyatlar eskisi gibi cok fazla cazip degil. Sonucta 2016 yılının en basarılı...
  5. F

OnePlus One kullancısıyım. OnePlus 5 yorumlarını karsılastırmalarını izledim. Kamerası 1.6x gercek optik 0.44 digital zoom ile kayıpsız 2x zoom yapabiliyor. Diğer yandan kamera f1.7 gibi üst düzey acıklık olmasına rağmen OIS olmayısı yorumlarda büyük bir eksi olarak gosteırlıyor.Yazılım da ben...
  6. F

Yardım Oneplus Türkiye de

kesınlıkle ben 2.5 sene önce OnePlus One aldım yurtdısından direk fabrikadan pasaport kaydı yaptırdım hepsi 1050 tl ye denk gelmıstıki fiyat performans telefonuydu.Halende kullanıyorum cok memnunum.Geliştirici Rom kurdum sorunsuz ,birtek kamerası artık redmi note lar ayarında kaldı. Bunu aldıgım...
  7. F

aynen katılıyorum... u11 en tepe model yenı cıktı. s8 fiyatında gelir bence.onceki seneler htc nın tepe modelleri hep s7 ve iphone larla asagı yukarı benzer fiyattan geldi.. htc10 gecen senenın diye ucuzlamıs. u11 3000 den asagı gelmez diye dusunuyorum. ihtiyaca baglı olarak 2000 li rakamlı mi...
  8. F

demin okudum htc 10 da 2000 tlye veriyorlar. ön kamerasıda OIS li. arka kamera f1.8 olmasına ragmen dx0mark tan s7edge ile aynı puanı almıslar.gerci bir ara htc 10 icinmiydi tam hatırlaıyorum bir kamera problemleri okumustum.
  9. F

mi6 2000 tl .. beni 6gb veya 835 islemcili olması fazla ilgilendirmiyor oyun oynamam etmem. tek ilgimi ceken cift sony kamerası oda hakkını veremeyince s7 cazip oldu.dedıgnız gibi suya dayanaklılıgı hafıza kartı destegi var. s7 edge benım ıcin bataryası ve ekranı boyutu bakımından onemli.edge...
  10. F

aynen telefon ekranında iyi gibi oluyor.pc ye atınca işler değiişiyor. uyardığınız iyi oldu simdi baktım 2.300 e s7 veriyolarlar hemde samsung garantili. gercekten dusunulebilir ve cazip. Zoom istemiyorsak ,bokeh etkisi zaten yazılımlada az cok yapılıyor. en azından bir resmi iyi cıksın diye 3-4...
  11. F

Satış Mi6 MIUI Türkiye Markette!

Anladığım kadarıyla ithalarlar hep çinde aracı firmadan yapılıyor . Dolayısıyla Yurtdışı alıs fiyatı + nakliye + gümrük + (ithalatta her zaman çıkababilecek beklenmedik extra evrak maliyetleri) + garanti + Kur kaynaklı fark + satış karı tüm bunlar zaten 2000 tl yi bulduruyordur. Ülkemizde...
  12. F

aynen kamera kısmı hicbir zaman bir samsug bir apple değil. Aslında bakıldıgında kaliteli sensorler kullansalarda lens kalitesi ve yazılımdaki resim çekme algoritmaları farkı yaratıyor.Genede cok iyi denmesede iyi denecek fotoğraf cekiyorlar.Gece cekimlerinde zaten Samsung gibi olmadıkları bariz...
  13. F

Merhaba, Ben OnePlus One kullanıyorum ve forumlarını az cok takip ediyorum OnePlus 3t gecen senenin modeli ve 3 ile arasında sadece islemcisi güncellenmıs ve kamera camı safirdir.Modifiyeli gibi dusunebiliriz. Genel olarak OnePlus firması son 2 senedir yazılım konusunda ustunde durmaya...
  14. F

Yardım AliExpress takipsiz kargo

toplam 80 farklı satıcıdan alısşverim yaptım. Çoğunluk genelde 25 günde elime gecti. Bir tane ürün sadece takpisiz kargoda 72 günde geldi.digerleri takipsiz ve takipli dahil ortalaması 1 ay. fakat 2016/11 inci ayından itibaren bir kac kez takipli aldım ve 50 gün sürdü gelmesi.Bunun dısında aynı...
  15. F

Alış One Plus 3T Avrupa

helal olsun diyecek bir sey bulamıyorum,bence zaten zirvedesiniz :D ... zaten bu forum kadar her seyın acık ve yardımın üst seviyelerde olduğu başka bir mobilite forumu bilmiyorum :D
  16. F

Alış One Plus 3T Avrupa

ilk kez sizde okuyorum olabilirliliğini....bilgi icin tesekkur ederim... suan icin satınalma durumum yok ama söylemeniz iyi oldu
  17. F

Alış One Plus 3T Avrupa

merhabalar,ben oneplus one kullanıyorum. oneplus 2 de türkiye icin tac kodu sorunlu oldugundan yasal yollarla kayıt olmuyordu. 3t modeli icinde boyle bir problem varmıdır ? bilginiz varmı
  18. F

Soru mi5 Nereden Satın Almalıyım ? destek lütfen

forumun destekledigi gittigidiyor üzerinden alın derim ben.. orjinal global rom yüklü gönderiyorlar.2 sene delta garantili. aynı magaza n11 de de newport ismiyle satıs yapıyor.hatta kafanızda daha soru isaretleri varsa magazaya gidip inceleyip ye teslim alablirsiniz. xioami markası telefonlar...
  19. F

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

öncelikle hayırlı olsun .. diger rakip marka teller hakkında çalışmanız olacakmıdır? Oneplus ,Meizu,Leeco gibi ? Gerci Mi forumunda rakip markalar garip kacabilir ama meizu kulaklık satısınıza rastlayınca belki böyle bir ilerde düşünceniz olabilirmi gibilerinden sormak istedim.
Üst Alt