Arama sonuçlarınız

1. H

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.3.21 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Telefonun ózeliklerini girdiğimde dahi çıkıyor temalarda var
  2. H

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.3.21 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Hocam sallamış derken? yokmu yani reklam
  3. H

Rom Mi ROOM 9.3.21 Değişiklikleri Yayınlandı

Hiç denemedim
  4. H

Hocam eu romda çok reklam var
  5. H

Hocam bende de mi 6 da öyle hemde uçak moduna falan almıyorum
  6. H

Hocam mi room şarj açısından bence şuanda en iyi rom ve biras başlangıçta magiskten ötürü hata veriyır bir kaç kere cigazı açıp kapatıktan sonra sıkıntı yok ben pro romu gelişticileri yüzünden birdaha cihaz ımı yükllememe kararı aldım
  7. H

Soru Mi Max 2yi satıp Mi 6'ya geçmelimiyim?

Hocam şöyle bir durum var xiaomi gün geçtikçe büyüyor satışları mükkemel gidiyor hergün yeni cihaz çıkarıyorlar ona bakarsanız bir yere varamayız hep yeni çıkan cihaza bakarsak ona yetilemeyiz biz şuan ki cihazımızın tadını çıkaralım illlerde be olur Allah kerim
  8. H

Rom ULTİMATE_ROM_HMN4X_9.1.10_Global_7.0 ByEscobar1945

Ellerinize sağlık hocam
  9. H

Hocam 128 gb hafıza azmı?
  10. H

Hocam kusura bakmayında ben 1 yıldır mi6 yı kulanıyorum ve hiç bir sıkıntı vermedi ve en az 7 saat ekran alıyorum tabiki herkesin zevkine saygım var ama bana göre her yönüyle mi 6 candır ve şuanda fiyatta da mi 8 den üstün bir ücretle piyasada?
  11. H

hocam bence çıkarsalarda beklentileri karşılayamacak 8 ne verdiki sıkıntıdan başka hep
  12. H

Soru mi 6 için custom rom önerisi

Aynen hocam birde eu beta güzel ama çok reklam bulunduruyor sırf onun için o romu yüklemiyorum
  13. H

BL kilidiniz açıksa yükleyebilirsiniz
  14. H

Hocam mi room son sürümü güzel isterseniz deneyin
  15. H

Çözüldü Escobar1945 hocamın yapacağı yeni ROM'un adı ULTİMATE oldu

Hocam ben bir mi6 kullanıcısı olarak her emeğinizin takdir Edip tebrik etmişimdir verdiğiniz emek için
  16. H

Rom MiuiPro_9.3.21 Beta

Tşkler hocam
  17. H

Rom MiuiPro_9.3.21 Beta

Sana zahmet hocam
  18. H

Sohbet mi 8 se ile mi 6 takas yapılır mı ?

Hocam bence yazılım vermemelerini tek sebebi yeni çıkan cihazlarıyla ilgili bir şeydir
Üst Alt