Arama sonuçlarınız

1. R

Rom Mi ROOM 9.2.14 Yayınlandı. Linkler eklendi

arkadaşlar bu romda bluetooth kulaklık sorunu yaşayan varmı ? android 8 altyapısına geçildiğinden beri eu romdada bu romdada bluetooth kulaklıklarda kısık ve kalitesiz ses alıyorum.
  2. R

Soru Mi5s Plus Vodafone 4.5G Sorunu

telefonunuzda band 20 desteği olmadığı için (vodafone 4.5g frekansı) çoğu yerde kullanamazsınız.
  3. R

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

xiaomi.eu 8.9.20 rom ile vowifi yi bende çalıştırabildim, volte için turkcell ile görüşmemde paket dışı kullanım olarak gözüktüğü söylendi öyleki ücretsiz olan 532 yi aradığımda bile ekstra tl olarak yansıyor. Arıza kaydı bıraktım ama çokda umudum yok.
  4. R

telefon mi5s plus ve bütün romlarda aynı. miui romlarda sizin vermiş olduğunuz efs dosyalarını kullandım, aosplarda ise sadece ims ayarlarını girdiğimde volte otomatik aktif oluyordu. şirket hattı kullandığım için müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçemedim.
  5. R

arkadaşlar volte etkinleştirdildiğinde turkcell hattımın konuşma dakikalarını kullanmadığını, diğer görüşme adı altında ekstra fiyat yansıtıldığını farkettim. Bu gibi bir durum ile karşılaşan oldumu acaba ?
  6. R

arkadaşlar tamamen beyin fırtınası amaçlı bir şey söylemek istiyorum. vodafone hindistan sitesinde xiamoni nin desteklenen telefon listesindeki herhangi bir modelinde bizim yaptığımız işlemleri yapsak bir şey değişirmi ? elinde bu modellerden biri olan deneyebilse iyi olurdu.
  7. R

linkde belirtilen açıklamalardan farklı bir şey uygulamadım. telefon normal açıkken sırası ile yaptıklarım 1. Driverı windows10 64bitte sürücü imzalamasını devre dışı bırakarak yükledim.QUD.WIN.1.1 Installer-10037.3 2. bilgisayarı yeniden başlattım 3. telefondan *#*#717717#*#* kodu ile diag...
  8. R

arkadaşlar xda linkinde anlatılanı miui rom ile uygulamaya çalıştım. bahsedilen carrierler miui romda gözükmüyor konu hakkında fikri olan varmı ?
  9. R

Rom MiuiPro_9.2.14 Beta

Soruyu Suat hocamıza sormuşsunuz fakat 5splus kullanıcısı olarak cevap verebilirim. iki ayrı otg cihazı ile deneme yaptığımda bendede çalışmıyordu. usb bellek ihtiyacım vardı gözümü karartarak sandiskin çift taraflı olanlarından aldım aynı rom ile otg çalıştı Yes~~
  10. R

Rom MiuiPro_9.2.14 Beta

yardımınız için teşekkürler, bütün verilerim gitti ama telefon canlandı clap~~
  11. R

Rom MiuiPro_9.2.14 Beta

Arkadaşlar Mi5 plus cihazıma 8.5.14 sürümünü temiz bir şekilde yüklediğimde rusça "СБpocИtb hactpoЙkИ" uyarısı çıkıyor tranlate de çevirdiğimde "BACKGROUND OF THE INVENTION" yazıyor üstüne bastığımda direk twrp menüsüne atıyor, konu hakkında bilgisi olan varmı ?
  12. R

Bende mi5s plus ile aex 5.5 romda sonuçlarımı paylaşayım angel~~ volte çalışıyor fakat çağrı aramaları paketten düşmüyor eksra tl yansıtılıyor ;( vilte ve vowifi bütün menülerde aktif ama çalışmıyor ;(
  13. R

Rom MiuiPro_9.2.14 Beta

ben sorunumu wifi şifresini kaldırarak çözebildim.
  14. R

Rom MiuiPro_9.2.14 Beta

arkadaşlar 8.3.15 ile bende bir problem yaşıyorum. Telefonum mi hesabı ile kilitli, kullanıcı adı ve şifre ile bildiğim halde wireless ağına bağlamadığım için (ağa bağlan dediğimde klavye açılmadığı için şifre giremiyorum) ilerleyemiyorum bu sorun ile karşılaşan oldumu ?
  15. R

Soru Ekranı Tv'ye Yansıtma

5splus cihazda kablolu olarak bu özellik desteklenmiyor.
  16. R

Rehber Volte Etkinleştirme Turkcell ve Vodafone

turkcell için yedeği paylaşırmısınız. manuel olarak ims için apn eklemek istediğimde ayarlar kaybolup kaydetmiyor (global rom ve miuipro da denedim)
  17. R

arkadaşlar bir şey daha öğrenmek istiyorum, bu işlemleri fastboot modda mı yapmak gerekiyor yoksa telefon açıkken de yapılabilirmi ?
  18. R

efs explorer da dosyaları klasörlerine toplu taşımak istediğimde hata veriyor, bir çözüm yolu varmı ? tek tekmi yapmamız lazım.
Üst Alt