Arama sonuçlarınız

1. xnewier

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Çok teşekkür ederim Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. xnewier

Benim hala madalyam yok ekran görüntüsü de attım.... Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. xnewier

Ben de istiyorum Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. xnewier

Ben de istiyorum. :) Redmi note 2 kullanıyorum. Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. xnewier

Rehber Miui7 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

Malesef olmadı. resimdekileri ve yazılanları aynen dikkatli bir şekilde yaptım ama olmadı.
  6. xnewier

Haber MIUI 7 Global Beta ROM 5.8.22 İndirme Linkleri

Benim merak ettiğim bir şey, ben bu romları indiriyorum telefonun hafızasına atıyorum ve güncelleyiciden dosyayı gösterip güncelliyorum bu yol yanlış mı? bu yukarıda değindiğiniz fastboot ve recovery ile güncelleme yapma arasında herhangi bir fark oluyor mu? şimdiden cevap verecek arkadaşlara...
  7. xnewier

İnceleme MIUI 7 İle Neler Değişti? Gelin Birlikte Bakalım

Hay Allah senden razı olsun. inan çok yardımcı oldun. çok teşekkürler. sayende indirebiliyorum artık.
  8. xnewier

Rehber Miui7 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

Ben dedikleriniz aynen yaptım ancak malesef türkçe olmadı. yardımcı olursanız sevinirim.
  9. xnewier

Yardım Miui V7 Türkçe Dil Yok

Verdiğiniz tüm yantılar için çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz. Ben de şimdi https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347818342 bu adresteki yazılımı indirdim kurdum. O zaman beklemekten başka çıkar yolumuz anlaşılan.
  10. xnewier

Öncelikle verdiğiniz yanıt için çok teşekkür ederim. kendi orijanl sitesindeki miui v6 romu (Author: MIUI Official TeamVersion: V6.7.7.0.LHMCNCH) (MIUI6) kurdum ama onda da türkçe yoktu. Siz ne yapıyorsunuz bana yardımıc olursanız sevinirim saygılarımla.
  11. xnewier

ben buradaki adı geçen dosyay indirdim kurdum. şimdi bu rom anladığım kadarıyla "Unofficial International MIUI" yani resmi olmayan versiyon. Bunu kurmamızın telefon açısından bir sakıcası olur mu? Gene anladığım kadaryıla bu rom rootlanmış versiyon. mi'nin kendi sitesindeki orijanl romundan ne...
  12. xnewier

İnceleme MIUI 7 İle Neler Değişti? Gelin Birlikte Bakalım

merhabalar. xiaomi redmi note yeni aldım ancak kendi resmii sitesinden ne developer ne de stabil romu indiremiyorum. başka bir yerden rootlu bir rom rom buldum 5.9.18 versiyonu onu indirdim kurdum. memnunum. beni en çok etikleyen pil performansı oldu. bu orijianal romları nerde nasıl...
  13. xnewier

Rehber Miui6 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

merhabalar. ben redmi note 2 var en son çıkan orijinal romu yükledim. miui6 yı. ancak türkçe değildi. sonra sizin hazırladığınız yazıdakileri aynen uyguladım. telefona yükledim update ettim ancak malesef hala ingilizce idi. neden böyle oldu acaba? teşekkürler.
  14. xnewier

Soru Redmi Note 2 ile Bilgisayara Bağlanamıyorum

öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. ancak bu dediklerinizin hepsini zaten daha önce yapmıştım. işletim sistemim win7pro. ama malesef olmadı.
  15. xnewier

Soru Redmi Note 2 ile Bilgisayara Bağlanamıyorum

merhaba ürünü yeni aldım. ancak ne zaman telefonu bilgisayara bağlasam bilgisayar kilitleniyor. ve telefon ile ilgili hiç bir şey yapamıyorum. kaldı ki çektiğim fotoğrafları dahi bilgisayara alamıyorum. bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Üst Alt