Arama sonuçlarınız

1. Y

Sohbet Yurt dışından gelen aramalar yardım!

resimde görüldüğü üzere bugün ikinci defa bu numaralar aradı. neden nasıl oluyor çözemedim. başına gelen veya çözümü bilen var mı?
  2. Y

Rom Redmi note 5 ( whyred ) rom/kernel öneri

Whyred kullanıcıları için custom rom + kernel önerisi başlatalım mı? Sürekli güncel kalması adına kullanan herkes yorum yaparsa güzel olur bence. 1548704938 Ben aosp olarak pixel experince ve syberia denedim. İkisinde de derp kernel vardı. Syberia sevmedim pixel güzel fakat çok sade. Miui olarak...
  3. Y

Soru Minovo rom

bu rom hakkında pek bilgiye ulaşamıyorum. telegramdan rusça yazmayanıda engelledikleri için pek sorulmuyor :) rom hakkında bilgisi olan var mı acaba
  4. Y

Uygulama [APP][ROOT] Sa2ration

Ekranların doygunluk değerini değiştirmek için bir uygulama. miui romlarda çalışıyor benim telefonum note 5 ai global. deneyebilirsiniz xda'nın kendi uygulamasıdır. 1.30 ayarını kullanıyorum ben. - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xda.sa2ration ( XDA ALINTISIDIR : [APP][ROOT]...
  5. Y

Dolby Atmos

Bende note 5 aı var pie rom yüklü. Pie için çalışan güncel Dolby Atmos bilen var mı? Kurulumu nasıl oluyor bilen varsa yazabilir mi?
  6. Y

Yardım Miui temalarında ikon değiştirmek

Bu mümkün mü? Custom rom kullanıyorum ve içinde yüklü gelen temanın Instagram ikonunu değiştirmek istiyorum kolay bir yolu var mıdır? Beyaz olan çok güzel kırmızı yerine bunu nasıl koyabilirim
  7. Y

Rom Firmware gerekli mi?

Aosp rom kurucam firmware önerisi vermiş geliştirici note 5 pro için en iyi firmware nedir ve ya bu firmware bu kadar etkili midir?
  8. Y

Haber Artık bootloader açmak yok

Bootloader Kilidi Açma servisimizi güvenlik açıklarına sebep olduğu için 1 Aralık 2018 itibari ile durduruyoruz. MIUI 10 Stabil sürümlerinde artık sadece sürümü yükseltebilirsiniz ve bir alt sürüme düşüremezsiniz. (bazı durumlar hariç)
  9. Y

Uygulama Google Kamera 6.1

Note 5 pro aı için 6.1 yükledim ama ön kamera ve portre çalışmıyor. Gece modu çekimine girinc ekran yeşil oluyor ama çekiyor fotoyu. Daha iyi çalıştıran var mi
  10. Y

Haber Masik rom artık güncellenmeyecek.

Telegram grubunda geliştircinin artık masik için güncelleme vermeyeceğinin haberini verdiler. Masik x 1.5 son masik sürümü. Daha iyisi çıkana kadar bunu kullanmakla yetinicez sanırım
  11. Y

Yardım Wifi gece boyu kapanmıyor.

Masik 1.5 ve noname 2.2 karnel kurdum. Balance modunda kullanıyorum. Wifi kapattığım halde gece boyu wifi açık gibi arama yapmış sanırım %5 şarjı gidiyor telefonun. Remove search for wifi spot in settings And reboot Böyle de bir öneri aldım ama anlayamadım yardım edecek olan var mıdır.
  12. Y

Haber Google Play'de Google Camera

Ben Google Play'de olduğunu bilmiyordum ilginç geldi uzun zamandır hiç görmemiştim https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.GoogleCamera
  13. Y

Yardım rom sonrası boot ekranı değişmiyor

masik x romunda pixel experince romuna full wipe yaparak geçtim ama masik boot ekranı kaldı gitmiyor. nasıl gider bu acaba
  14. Y

Yardım Masik x 1.4 portre çalışmıyor

Note 5 aı cihaza masik kurdum ama Stock kamera portre çalışmıyor bilen yardım edebilecek olan var mı
  15. Y

Mimoji ( Miui Animoji Uygulaması )

miui için geliştirilen emoji uygulaması çok hoş duruyor android 5+ sürümlere uyumlu uygulama denemenizi tavsiye ederim. [App][5.0+][Universal] Xiaomi Mimoji Port - Get them on any device!
  16. Y

Çözüldü 4pda.ru üyeliği olan biri lazım

üyeliği olan bir kişi bir dosyayı indirip buraya atabilir mi çok küçük bir magisk modülü kamera için http://4pda.ru/forum/dl/post/14060407/RN5+Camera+Patch+module+v1.004a+%28Pie+9.0%29.zip
  17. Y

Soru kulaklık önerisi

kulaklık almam gerekiyor günlük kullanım için sağlam sesi kaliteli çıkaran kulaklık önerilerine açığım yazan herkese şimdiden teşekkür ederim.
  18. Y

Yardım rom kurulum ekranında kaldı

rollbekcli note 5 aiye pixell exprince romu kurdum ama bu 10 dakikadır kurulum ekranında duruyor ekran komple karardı gibi öylece kaldı yaşayan oldu mu bu durumu
  19. Y

Soru KVK garantiye unlock cihaz yollayan oldu mu?

ggden aldıgım kvk garantili cihazı unlock yapsak rom atsak felan ilerde garantiye yollamak istesek servis dışı bırakıyorlar mı deneyimi olan bilen var mı kendilerinden cevap alamadım hafta içi bir daha arayacağım
  20. Y

Haber Bootloader unlock süresi

Xiaomi bugün itibariyle 1 aya çıkardı unlock süresini önce anti rollbeck şimdi de bu bakalım eskisi kadar çok satacak mi acaba
Üst Alt