Arama sonuçlarınız

1. jokerinabisi

Yardım Mi5s 'e Nasıl Pixel Experience Kurabilirim ?

Hocam merak edip yazdığın her sorunun cevabı da bilâkis forumumuzda mevcuttur ilk iş o terimleri bir öğrenin nedir ne işe yarar nasıl yapılır sonra gerekli bilgi birikiminiz varsa bu işlere bulaşın yoksa eldeki bulgurdan olabilirsiniz Selametle
  2. jokerinabisi

MIUI 11 MIUI 11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 9.10.17 11.0.3.0

Cihazlar aynı hocam sadece ülkeye göre farklı isim alıyor takılacak bir tarafı yok Selametle
  3. jokerinabisi

Soru Ücretli Huawei tema yedekleme

Aleyküm selam hocam tam benim ilgi alanım olan bir konuda soru sormuşsun ki şanssızlığa bak ki bende geçici hafıza kaybı oluştu apışıp kaldım şimdi ;) ama rahat ol başka ustadlarim cevap verecektir mesela Ottoman pendroz gibi Selametle
  4. jokerinabisi

Etkinlik 6. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Resimleri 22.06.2019

Etkinlik seneye olur artı tişört ler gelen her üyeye veriliyor forumu takipte kalın Selametle
  5. jokerinabisi

Hocam ben uygulamalar ekran düzeni olsun bunlarla uğraşmamak için,rom yükleyeceğim zaman 4wipe yapar romu yükler sonrada almış olduğum yedekten sadece veri kısmını geri yüklerim ki herşey yerli yerine gelsin masaüstü için ama bu sefer öyle olmadı arayüz durdu hatası aldım oda neden bence 10 dan...
  6. jokerinabisi

Wipe ile romu kurdum tekrar wipe yaptım en son aldığım yedekten sadece veri kısmını geri yükledim telefon açıldı fakat sürekli arayüz durdu hatası verdi bende geri dönüş yaptım En iyisi ben biraz daha bekleyeyim kuranlara hayırlı olsun Selametle
  7. jokerinabisi

Yardım Black Shark 2

Legend of come back Selametle hocam
  8. jokerinabisi

Sohbet Tema

O öyle olmuyor hocam siz forumda arayıp buluyorsunuz istediğinizi ve muhakkak ki vardır da Selametle
  9. jokerinabisi

Sohbet Azerbaycandan Selamlar

Aleyküm selam hoşgeldin MIUI candır Mi canan MİX kralll Bizden de Azerbaycan a selamlar Selametle
  10. jokerinabisi

Rehber Mi Band 2 Tuşu ile müzik değiştirin

Sanada teşekkürler hocam Selametle
  11. jokerinabisi

Sohbet Akıllı Saat Tavsiyesinde Bulunur musunuz?

Hocam eğer ki AliExpress ten alacaksaniz satıcı ile irtibatı sağlam tutun miktarı az gösterip verginin de az çıkmasını sağlayın birde bekleme süresini hesaba katın Selametle
  12. jokerinabisi

Sohbet Selamun Aleyküm

Aleyküm selam teknik konular hakkında hocalar gerekeni yazmış birşey eklemeye gerek yok benim ekleyecegim Yiğidin harman olduğu memlekete selamlar olur hoşgeldiniz Selametle
  13. jokerinabisi

Tema Aslan Tema [ Galatasaray V10]

Ne yalan söyleyeyim bende o simgeler ile kullanmadım onun yerine bcansu hocamındı galiba Galatasaray temasının simgelerini kullandım tekrardan teşekkürler hocam temalariniz için kalın sağlıcakla Selametle
  14. jokerinabisi

Soru Mi band 4 uyku takibi

Sıkıntı yazılımsal olabilir o vakit bir sonraki güncelleme ile durumu düzeltirler hocam band2 dediğiniz gibi çalışıyor Selametle
  15. jokerinabisi

Tema Aslan Tema [ Galatasaray V10]

Bu şekilde önceki simgelere göre daha iyi olmuş hocam eline emeğine sağlık iyi çalışmalar diliyorum Selametle
  16. jokerinabisi

Soru Aliexpress Mi9 sipariş

Açılmış birçok konu var bununla ilgili forumda, istediğiniz cevaplarda içersinde lütfen önce araştırın Selametle
  17. jokerinabisi

Sohbet Bu hayvan nedir ?

At kuyuya bir taş,uğraşalım çıkarmaya böyle güzel dimi Hasan hocam Selametle
  18. jokerinabisi

Sohbet Yazım yanlışları için ceza sistemi

Bana kalırsa biraz da yaşla alakalı bir durum gençlik pek önemsemiyor ama bir yaştan sonra daha dikkatli oluyor insan hatta kendine kızıyor Kendimden örnek verecek olursam çok kısaltma kullanırdım v yerine (w) kullanırdım gibi örnekler Şimdi ise güzel Türk'çemiz gerektiği ilgiyi saygıyı...
  19. jokerinabisi

Tema Centodieci V10 Tema ( Markette yayında )

Gelde kızma alıştırdılar bizi efsane temalara şimdi bu banada çok sade ve basit geldi beklentiler temacı hocalar sayesinde yükselince .....!!!!! Selametle
Üst Alt