Arama sonuçlarınız

1. dorothy

Yardım MIUI 11 mi 9 a ne zaman gelecek

İyice bakmanız lazım o zaman hocam mi 9 ilk sıralarda :)
  2. dorothy

Soru Miui 11 Redmi Note4'e gelecek mi?

Listede en son aşamada görünüyor
  3. dorothy

Aynen listede en altta redmi note 4x yazıyor en son parti alacak cihazlarda, sanırım alacak :)
  4. dorothy

Haber MIUI 11 güncellemesi hangi modele hangi gün gelecek.?

Hocam yazı tipi değiştirme seçeneği sunulacak denilmiş,acaba 3.parti fontlar kullanabilecek miyiz global romda? En merak ettiğim şey bu
  5. dorothy

MIUI 11 MIUI11 Global Rom Güncelleme Tarihleri ve Canlı Yayın Tanıtımı

Hocam tabloda yazıyor bakmayı bi deneyin
  6. dorothy

Soru MIUI 11 Güncellemesi

Xiaomi hiçbir zaman zamanında dağıtmadı ki :) şahsen ben hayal kırıklığına uğramadım beklediğim gibi oldu
  7. dorothy

22-31 ekim diyorlar ya işte tam belli bir tarih yok boşuna beklemeyin
  8. dorothy

Saat 10:06 ama ortalıkta yok, boşuna beklemeyin sadece Hindistana gelecek
  9. dorothy

Hocam ben güncelleme desteği kesildi diye biliyorum ha xiaomi son bi sürpriz yapmışsa bilmiyorum, inşallah gelir
  10. dorothy

Hayır hocam note 4 ve 4x için 11 güncellemesi yok
  11. dorothy

Hayır hocam note 4e yazılım desteği kesildi
  12. dorothy

MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Hocam hiçbişey vazgeçilmez değildir, yanlış düşünüyorsunuz,şu an öğrenci olmasam bi işte çalışsam direkt olarak samsung s9-s10 veya iPhone 8 plus veya x'e yönelirim
  13. dorothy

Hocam bu saydıklarınız iosta sadece bir kere ve son güncellemeyle olmuş şeyler,ama miuide 8den tutun 11e kadar var,ben mantık hatası yaptığımı düşünmüyorum kimin işine nasıl geliyorsa öyle anlar
  14. dorothy

iPhone'a parasını veriyorsun harika bir yazılım hizmeti alıyorsun, xiaomi öyle mi,en pahalı cihazında bile yazılımsal hatalardan geçilmiyor
  15. dorothy

Yardım Eski Whatsapp Bildiriminin Tekrar Gelmesi. (Çözüm Aşamasında)

Hocam miui 8den beri aynı sorun var hala düzeltilmiş değil,daha da düzeltileceğini sanmıyorum göz yummak lazım artık umudumu kestim ben
  16. dorothy

Hocam düzeltilmesi cok basit bi şey bunca güncelleme geliyor ama ne düzeltiliyor hiçbişey,note 7yi yeni aldım biraz kullandıktan sonra daha xiaomiye ve MIUIye tövbe,garantilisi 1000-1200 tl olan casper vestel vs telefonda bile böyle saçma bi hata göremezsin
  17. dorothy

Hocam xiaomi artık almayacağım böyle giderse, yeminle miui 8den beri var bu bildirimlerin birbirine karışma olayı, miui 11de de düzeltilmediyse xiaomi bizi tınlamıyor demekki,nasıl olsa satıyoruz yazılım çöp olsa da olur düşüncesindeler,o kadar iosu appleyi Samsung'u kötülüyoruz ama miuideki...
  18. dorothy

Teşekkür ederim hocam ben 16 Ekim'de sadece hindistana gelir diye düşünüyordum globale de gelecek demekki
  19. dorothy

Hocam paylaşımı yapan global bir sayfa mı yoksa india sayfası mı
  20. dorothy

MIUI 11den tek beklentim bildirimlerin birbirine karışmadan adam akıllı çalışması,mesela WhatsApptan 1 sohbetten okunmamış mesajım varsa 2.kişiden gelen mesaj tekrardan geliyor bu saçmalık düzelir umarım
Üst Alt