Arama sonuçlarınız

1. E

Tema Sky V10 (Tema Markette Yayında) Ottoman

Yükledim, gayet gğzel. Tema Markete yorumda yazdım. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Sohbet Mi Max 2 Xiaomi'lerin Kral'ı mı yoksa tahtı Max 3 mü aldı???

Kral Mı max'tir. Öbürleri ancak 2 ve 3 diye takip ederler. 4,5,6 ..... devam eder gider. Ayrıca 2,5 yıldır bende Mı max var o yüzden. Başka tez ve ispatın önemi yoktur. Kral Mı max'tir. Bu böyle biline. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

MIUI 11 MiuiPro 9.10.10 Beta

Mi Max hidrojen link var mı?Dostlar MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Rom MIUIPro bundan böyle Türkçe olacak :-)

Bence pilde iyi gibi.Denemek lazım. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Rom MIUIPro bundan böyle Türkçe olacak :-)

Mı Max de yüz tanıma ile ekran kilidi açma mükemmel,Türkçe olması mükemmel.Teşekkürler Suat Bey. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

1 aylık mi 6 128 GB

Bir telefon 9 ilden nasıl teslim ediliyor?[emoji1] Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Rom MiuiMS_TR_7.10.26_(Mi5S)

Bu romu mi maxe yükledim.Yüz tanıma ile açma yok. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Rom MiuiPro 7.9.7 TR ( Mi Max Prime ) & ( Helium )

Mi max hydrojene Türkçe yapan çıkmayacak herhalde. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Rom MIUI 9 7.9.7 Global Beta ROM Güncellemesi

Aşağıdaki alan bayaaa geç geliyor. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Rom MIUI 9 7.9.7 Global Beta ROM Güncellemesi

Mi max de dosyalar uygulaması çok geç açılıyor.Mıui 9 betalarda.Halen aynı . MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Yardım Miui 9 7.8.31 Global Beta Sorunları

Anladım.Son 6 ay konuları onaydan geçiyor.Ben her yeni konuya sandım.Trafik kilitlenirdi.[emoji3] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Yetkili uygun görüyor anlamında ise bence gereksiz ve abartı.[emoji3] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Konu onaylandı ne oluyor? MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Rom Mi 5s Android 7.0 Miui 9 - 7.11.14 Beta Yayımlandı

Dert etmeyin.Mıui 9 bu haliyle 8 den farklı değil. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Ben de mıui 9 betadayım. Beklentiyi yüksek tutmuşum.[emoji22] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. E

Rom Mi 5s plus Miui pro 7.7.20 beta

Bu roma Türkçe dil desteği olsa,diğer romlar biter. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. E

Yardım Mi Flash Hata

Yeni ve uyumlu bir mı flash çıkması iyi olur.Yoksa çok sıkıntı olacak.Rom denemeyi sevenler için kötü haber.Muhterem Zenex artık sizden gelişme oldukça haber alırız. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. E

Yardım Mi Flash Hata

Tamam 1703 onu biliyorum.Mı flash bu sürümde denemedim.Önceden kuruluydu. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. E

Yardım Mi Flash Hata

Mı flash önceden kurulu idi.Şimdi yeni windows sürümü sorun çıkaran yüklü.Mı flash çalışacak mı?Redstone ne oluyor acaba? MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. E

Tema CLIX tema miui9

Siteye yorum yaptım.Destek olursak farklı temalar da paylaşabilir.Uyanık olmak lazım [emoji23]. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt