Arama sonuçlarınız

1. suatsari

Sohbet Rastlantının böylesi

Teşekkürler hocam, yok kahve içtik sadece [emoji2] Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. suatsari

MIUI 11 MiuiPro 9.10.10 Beta

- WhatsApp bildirim sorunu yaşamadım. WhatsApp temiz kurulum yaptınız mı?. Yedekten yüklemeyin. - Dili İngilizce yapınca düzeldiğini biliyorum. Birisi bana global romda da aynı sorun var dedi, onun teyitini almaya çalışıyorum hocam. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. suatsari

- Hocam 'Güvenlik durduruldu' sorunu miuipro ile alakalı bir sorun. Diğer romlarda böyle bir sorun yok. Güvenlik uygulaması sürümü ve çevirisi değişti, ama sorun düzelmedi. - Kameradan galeriye geçiş sorunu, bazı cihazlarda var, benim cihazda sorun yok. Bütün romlarda Türkçe dilinde bir kısım...
  4. suatsari

Bazı cihazlarda kamera dan galeriye geçiş sorunu var. Şuan için sebebini bilmiyorum. Henüz güncelleme yapmadım. Gün içerisinde yapıp sorunları kontrol edeceğim hocam... Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. suatsari

MIUI 11 MİUİ11 Çin Kapalı Beta Romları

Evet hocam ben yapıyorum Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. suatsari

MIUI 11 MİUİ11 Çin Kapalı Beta Romları

Evet hocam Miui 11 çevirimiz tamam. Kapalı beta romlardan değişiklikleri günlük olarak takip ediyorum. Gözden kaçan bir şey yoktur umarım.
  7. suatsari

Miui 11 kapalı olarak test ediliyor. Yakında verilir deniyor, ne zaman verilir, tam tarih bende bilmiyorum. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. suatsari

Evet hocam, kapalı beta sürüm, Miui 11 için yeni repo yaptım. Test edip, eksiklik var mı kontrol ediyorum. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. suatsari

Miui 11 beta Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. suatsari

Hocam şuan için sadece Miui 11 çalışmaları devam ediyor. Hata veya özellik istekleri şu aşamada dikkate alınmayacaktır. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. suatsari

Evet hocam Miui 10 beta güncellemeleri bittiği için güncelleme verilmedi. Yakında Miui 11 olarak devam edecek. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. suatsari

Ekran kapanma animasyon hızını 'süper hızlı' yapıp dener misiniz hocam.
  13. suatsari

Gözükmüyor derken hocam, bende sorun yok. Cihazınız neydi sizin? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. suatsari

Geçen hafta eklenen yazı tipini beğenmeyenler için devre dışı bırakma seçeneği eklendi. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. suatsari

Haftaya gelmeyecek hocam Miui 11. Yakında deniyor, bakalım artık. İsteğiniz için Miui 11 geldikten sonra bakalım, istek olarak iletebiliriz. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. suatsari

Sıkıntı yok indiriyor hocam Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. suatsari

Tamam hocam, eksik yerleri kontrol edeyim Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. suatsari

Çin romu geç geldi hocam, rom yayınlanacak test ediliyor. Gün içinde gelir diye tahmin ediyorum. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. suatsari

Günaydın hocam, cihazdan cihaza değişiyor demek ki Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. suatsari

Zaman ayarı var hocam Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt