Arama sonuçlarınız

1. oruba

Soru Mi Note 3 Yüz tanıma(FaceID)

Evet, bencede saçma olmuş. Global beta romda var sanırsam. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. oruba

Sohbet Xiaomi Almamanız İçin Geçerli Sebepler

* Hala F/P markası olduğu tartışılmaz. * Telefonlarına yazılım desteği vermesidir önemli olan, hemen vermesi değil, uzaya bir ay aha geç gidersiniz ne olacak! * Benim açımdan Xiaomi'nin son zamanlardaki en büyük sorunu, stock uygulamalarını markete açıp, reklamlı hale getirmesidir. Bu konu...
  3. oruba

Yardım Telefon flas ışığı sarı yarıyor

Çift tonlu flaş var cihazda, gerektiği gibi yanar söner, müdahale edilmesi gereken bir durum yok yani. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. oruba

Soru Stereo ses

Linkteki testte fena değilmiş, bilhassa kemanda hissediliyor.
  5. oruba

Soru Stereo ses

Mi Note 3 stereo ses diye sunulmuştu, birkaç farklı, youtube stereo test videosu ile denedim, sağ ve sol kanalı ayrıştırmıyor, merak edip deneyen oldumu? Stereo değilde çift hoparlör dense daha doğru olacak sanki. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. oruba

Çözüldü Kutu, fatura ve garanti belgesi kayıp!

Elimde sadece garantisi devam eden telefon var, bu durumda bir sorun olursa delta garantiden yararlanabilir değilmi cihaz? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. oruba

Soru Mi Note 3 Yüz tanıma(FaceID)

Miui 10 global beta romu ile geldimi yüz tanıma? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. oruba

Çözüldü Mi note ön kamera çok yakından ve parlak çekiyor

Bu durum miui 10 beta ile düzeldimi? Yükleyenler cevaplasın. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. oruba

Yardım Mi Note 3 Bluetooth Otomatik Kapanıyor...

İlginç bir durum. Bağlanılan cihaza göre değişen akla zarar bir hatadır kesin. Ben bluetooth kulaklıkla kullanıyorum bir sorun yok. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. oruba

Soru Mi Note 3 Teknik Bilgilerden Anlamama Sorunu

Cihazınızı, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, çok iyi araştırarak satın aldığınızı varsayalım. Bu durumda bile bir cihazın ömrü, bu piyasa koşullarında en çok 3-4 yıl olacaktır. Sırf bu yüzden çok yüksek fiyatlar ödenmemesi gerektiğini düsünüyorum. Yazılım kısmına gelirsek Miui kesinlikle yeterli...
  11. oruba

Soru Mi Note 3 Teknik Bilgilerden Anlamama Sorunu

Fiyat performans konusunda gayet başarılı bir cihaz. Öneririm. Nfc, kızılötesi, parmak izi sensörünün; kapasitif home butonu altında ve hızlı olması, büyük pil, hızlı şarj, pile yüklenmeyen yeterli bir işlemci, iyi iş çıkartan ön ve arka kamera. Satın aldığınızda stabil rom yüklü gelir, stabil...
  12. oruba

Aynı sürümü kullanıyoruz, sizin konuyu görünce denedim, bende sorun çıkmadı. Tamamenmi kapanıyor yoksa kopup baglanma şeklindemi? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. oruba

Soruna çözüm bulabildinizmi? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. oruba

Çözüldü Mi Note 3 Band 20 LTE

Bu arada net ifadeler için teşekkürler. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. oruba

4G bağlanılamayan noktalarda 3G ye düşmek problem değil. Fakat 2G hızına düşecek olmak çok büyük problem! Eğer söylediğiniz gibiyse, operatörlerin bu tavrı, telefonu ilgili 4G bandını desteklemeyen herkesi mağdur eder. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. oruba

Mi Note 3 için en net ifade sizin. Turkcell 4G+ yayınını band 20 üzerinden yapmıyor o zaman? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. oruba

Diye sormuş adam MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. oruba

Soru Mi Note 3 Ekran Koruyucu

Kenarda boşluk bırakmayan tamperli cam aldım, yanlardan kalkma falanda yapmadı. Fakat ondada kavisli ekran kayboldu, düz ekran gibi gösterdi telefonu, gene çok şık değil yani. Benim aldığım ürün alt ve üst çerçeveleri siyah bir ürün, tamamen şeffaf olsa şık olabilir belki. MI 4W cihazımdan...
  19. oruba

Çözüldü Mi note ön kamera çok yakından ve parlak çekiyor

Mi Note 3 kamerası için yapay zeka destekli falan diyorlardı tanıtımda, üfürüyorlarmıydı acaba. Her selfie çekişte parlaklığı kısıyor olduğumuzu anlayaydı bi zahmet. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. oruba

Soru 360 derece kılıf kullanmak?

Kılıf ve tam kapatan tamperli cam geldi. Sıfıra sıfır oturdu, kalkma yapmadı. Cihazı kabalaştırdığı doğru fakat gayet sağlam oldu. İş güç, koşturmacalı zamanlar için gayet iyi. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt