Arama sonuçlarınız

1. dorothy

Yardım Yazı fontu değiştirince tema sıfırlanması

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim, İlginç bir sorunla karşı karşıyayım,daha önce redmi note 4x kullanıyordum istediğim gibi yazı tipi değiştiriyordum, fakat redmi note 7ye geçince yazı tipini note 4xteki yöntemle değiştirince yaklaşık 40 dk sonra tema ve launcher ekran...
  2. dorothy

Soru Neden OTA'ya gelmedi

Öncelikle iyi günler, MIUI'nin resmi rom sitesinde bu güncelleme yaklaşık 1 haftadır mevcut fakat OTA'ya gelmedi,hala 10.3.6da duruyor,bilgisi olan var mı :)
  3. dorothy

Yardım Wifiye bağlanınca modem yavaşlıyor

Arkadaşlar yeni redmi note 7 aldım,wifiye bağlanınca tum cihazlarda internet aşırı yavaşlıyor, bağlantıyı kesince de eski haline dönüyor,bu sorunu nasıl çözebilirim
  4. dorothy

Yardım Redmi note 7

Arkadaşlar redmi note 7 almayı düşünüyorum araştırdım çok şikayeti olan bir cihaz olduğunu gördüm,forumda şikayetçi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Sorunu ve cihazın memnun olmadığı kısımlarını vs merak ettim
  5. dorothy

Yardım MIUI global beta

Arkadaşlar Global betadayım yaklaşık 1 buçuk aydır hiçbir güncelleme gelmedi,redmi note 4x cihazım,bundan sonra hiç gelmeyecek mi nedir bilgisi olan var mı?
  6. dorothy

Yardım İlginç hoparlör sorunu

Arkadaşlar hiçbir ses dosyası açık olmamasına rağmen kulağımı hoparlöre götürünce ses geliyor,bu ses tıpkı motor soğutucusu gibi birşey, genellikle sesli bir şeyi kapattıktan sonra oluyor daha önce karşılaşan oldu mu?
  7. dorothy

Yardım Global beta güncellemesi gelmedi

Arkadaşlar hali hazırda MIUI 10 global Beta 8.12.20 kullanıyorum her hafta cuma günü gelen güncelleme bu hafta gelmedi,bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  8. dorothy

Yardım Redmi note 6 pro mu mi a2 mi

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim,2 telefon arasında kaldım,tasarım benim için daha önemli,sizce bu 2 telefondan hangisini almalıyım,artıları ve eksileriyle birlikte önerirseniz sevinirim
  9. dorothy

Yardım Redmi note 6 pro öneri

Arkadaşlar merhaba,hali hazırda redmi note 4x kullanıyorum,açıkçası biraz sıkıldım,redmi note 6 pro almayı düşünüyorum,sizce değişim vakti geldi mi yoksa gereksiz mi olur,kullanan var ise memnun mu,geçmeye değer mi?
  10. dorothy

Yardım Beta ve kararlı

Arkadaşlar MIUI 10un 8.11.15 sürümünü kullanıyorum,redmi note 4x cihazım,geçen günlerde kararlı sürüm çıktı,cihaza kararlı sürüm çıkınca beta güncellemeleri kesiliyor mü?kararliya geçmek gerekiyor mu?
  11. dorothy

Yardım Zte model telefona miui kurmak

Arkadaşlar iyi günler,elimde bir ZTE N939st model cihaz var,bunun romu sanırsam sahte bir rom çünkü bir çok hata ve aşırı bir yavaşlık söz konusu,buna MIUI yüklemem mümkün mü? Mümkünse nasıl yükleyeceğim?
  12. dorothy

Yardım Güncelleme sonrası simge beyazlığı

Miui Global betaya 8.10.25 güncellemesi gelmişti, yüklediğim zaman simgelerin arkasında resimdeki gibi beyazlık oluştu,önceden kaldırılmıştı şimdi tekrar oluştu,acaba hata mıdır yoksa güncelleme özelliği mi? düzeltemedim bir türlü
  13. dorothy

Yardım Müzik kapak fotoğrafı

Merhaba arkadaşlar, müziklerin kapak fotoğraflarini silebileceğim bir yöntem var mı,birde çalma listesi oluşturduğumda önceden yüklediğim müziklerin kapak fotoğrafları otomatik koyuluyor bunu nasıl düzeltebilirim?
  14. dorothy

Soru Kararlı sürümden betaya geçmek

Arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim,redmi note 4x kullanıyorum Miui global 9.6 kararlı sürümdeyim,Miui 10u beklemekten ha bire kontrol etmekten sıkıldım,betaya geçmeyi düşünüyorum sizce kararlıyı beklemeyip betaya geçmeye değer mi,kararlı sürüm dağıtıldıktan sonra betadan çıkmaya gerek var...
Üst Alt