Arama sonuçlarınız

1. sw33tking

Yardım Xiaomi A2 Lite Stock Yazılım Yükleme

64 bit bir pcde aşağıdaki programı kullanın ;) Giriş
  2. sw33tking

Rehber Redmi 6 Pro / Sakura Bootloader Unlock Yapma

yapamadıysanız Anydesk uzak bağlantı programını bilgisayara indirip kurun ve ID numaranızı özelden yollayın bakalım hocam ;) Aynı cihazı kullanıyorum bende, yardımcı olabilirim
  3. sw33tking

Soru Xiami mi A1 telefona nasıl ımeı atılır ?

Yasal olmadığı için bu tür konuların açılması ve yöntemlerin anlatılması forumca da yasaktır ;)
  4. sw33tking

Rehber Redmi 6 Pro / Sakura Bootloader Unlock Yapma

Şuan o kadar saat beklemeniz gerekiyor :( Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. sw33tking

Uygulama General Mobile Discovery "DiscoUpdater" Uygulaması v7.03.18

Hatırlamıyorum :) ama sorun yok hocam [emoji106] Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. sw33tking

Öyleydi evet, KitKat desteği bitmeseydi eyiydi [emoji16] Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. sw33tking

Uygulama Android Kitchen Windows Sistemine Kurulumu [Resimli Anlatım]

Buradan indirebilirsiniz [KITCHEN] Android Kitchen, v0.224 [Linux / Mac / Windows] Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. sw33tking

Rom desteği sonlandırıldı. Uygulama bir işe yaramıyor ;) Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. sw33tking

Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

Ben teşekkür ederim Hocam, miui KitKat desteği bitince, bizde bitirmek zorunda kaldık [emoji6] Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. sw33tking

Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

Telefon numaranızla ve şifrenizle de giriş yapıp e-posta adresinizi görebilirsiniz Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. sw33tking

Rehber Mİ5 TWRP ve Root Yöntemi [ Android Nougat ]

Terör yüklendikten sonra format data yapın, telefon açıldıktan sonra supersu flaşlayarak deneyin. Artık Redmi 6 programı kullanıyorum, o sürümde telefon olmadan deneyemem :S Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. sw33tking

Rehber Mİ5 TWRP ve Root Yöntemi [ Android Nougat ]

Miui hangi versiyonunda deniyorsunuz? Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. sw33tking

Yardım Xiaomi mi 8 global rom linkleri

Xiaomi Mi8 ve Mi8 Explorer Edition Xiaomi Mi8 SE
  14. sw33tking

Cihazınızla ilgili bölümde herşey anlatılmış durumda. ORadaki konuları okuyarak yapabilirsiniz
  15. sw33tking

Telefonu önce unlock yapın. sonra aşağıdaki romu fastboot moddan yükleyin http://bigota.d.miui.com/V9.5.13.0.OEAMIFA/dipper_global_images_V9.5.13.0.OEAMIFA_20180714.0000.00_8.1_global_819f729f1b.tgz
  16. sw33tking

Sohbet Bayramınız mübarek olsun

Herkesin Kurban Bayramı ve Kestiği/Keseceği Kurbanların Hayırlı Uğurlu ve Kabül Olması Dileğiyle ;)
  17. sw33tking

Yardım Mi 8 Bootloader Re-Lock

Kesinlikle UNLOCK yapın derim, brick olduğunda çok işinize yarayacaktır ve garanti dışı sebebi değildir (Değişmedi ise) ;)
  18. sw33tking

Yardım Mi 8 unlock başvurusu tamamlanmış mi hesabı brick işlemi testi

yıllardır kullanıyorum hiç korkum olmadı. bazen takıldığım noktalar oldu ama xiaomi yi bırakmayı hiç düşünmedim. ne biliyim telefona birşey olacak korkusuyla hiç kullanmadım, çoğu zaman bozana kadar uğraştığım olmuştur :)
  19. sw33tking

Yardım Mi 8 unlock başvurusu tamamlanmış mi hesabı brick işlemi testi

Ve Konuya Daha Önce Açtığınız Aşağıdakki Başlıktan Devam Edebilirsiniz ;) Yardım - Telefonum açılmıyor ve Bootloader kilidi kapandı
  20. sw33tking

Mi mix 2 rootsuz miui 10 guncelleme

Offical sürümlerde roota gerek yok zaten hocam, güle güle kullanın ;)
Üst Alt