Arama sonuçlarınız

1. B

MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

MIUI 11 is here! sitenin en altinda yaziyor bosuna beklemeyin
  2. B

Soru MIUI 11 Güncellemesi

MIUI 11 is here! sitenin en altinda yaziyor bosuna bekledik
  3. B

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Yeriniz tam olarak sirkecide nerede acaba arizali bir mi 5s var incelemeniz ve fiyat almak icin yerinize gelmeyi dusunuyorum
  4. B

İnceleme Xiaomi mi5s full performans

usta dediklerin ve gördüklerimiz doğrultusunda çok güzel bir başarı elde etmişsin nasıl yaptığın ve neler kullandığın konusunda bizleri aydınlatmayı düşünür müsün? Birde batarya performansı nasıl acaba bunu da bizimle paylaşır mısın?
  5. B

Rom EpicRom Global Stabil MUIU 9.2.1

konu baslıgında 9.2.1 yazıyor lınkte 9.1.2 linki dogru mu paylastınız kontrol edermısınız?
  6. B

Turkcell Fake Gps İle Sürpriz Nokta

Ustalar rica etsem bende link alabilirmiyim ?
  7. B

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

herkesin ellerine sağlık durmaksızın büyümeye devam xiaomi yi Türkiye'de dahada ileriye taşıyacağız
  8. B

Yardım hoparlor

Magisk ile root yetkisi kazan modullerden dolby yukle keyfine bak
  9. B

Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Selamın aleyküm skorpi hocam öncelikle seni ve diğer üstadlarımızı çok tebrik ediyorum ve sizlere çok imreniyorum yaptıklarınızı takdir ediyor ve beğeniyorum. Boş bulunduğum çoğu zaman forumda geziniyorum araştırmalar yapıyorum elimden geldiğince. Root rom recovery bunlara 2013 yılından beri...
  10. B

Soru Güncel Romlar

Değerli mi 5s mağdurları abilerim kardeşlerim sizce şuan en iyi rom hangisi ; miui 10 global beta mı ? masik rom g (miui 10 global beta kaynaklı) mi? miui pro 8.7.5 (miui 10 çin kaynaklı) ? not: sadece global betayı kullanmadım diğer iki romu kullandım
  11. B

Haber Mi Store

Dogruluk payi varmidir? Xiaomi'nin Türkiye'de Açacağı Mağazaların Yerleri Belli Oldu! Xiaomi - Türkiye Mağazaları
  12. B

Haber MIUI 10 ve Oreo alacak olan Cihazlar

galiba kör oldum yada hepten mi 5s unutuldu hayırlısı bakalım
  13. B

Rehber Magisk ile Root nasıl yapılır?

Magisk rootta yeniyim modulleri kurcalarken bu module denk geldim anladigim kadariyla sadece galaxy note 8 de calisiyor benzerini mi 5 icin yapmislardi acaba mi 5s icin veya miui tabanli romlar icin yapilabilir mi veya varmidir? Safetynet durumuda ikinci fotografta attigim gibi ikiside kirmizi...
  14. B

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Gumus Mi 5s 32gb sahibiyim acaba ekran kirildiginda siyah ekran takiliyor mu ve takiliyorsa parmak izinde bir sorun oluyor mu ustam birde acaba elinde redmi note 2 pili varmidir fiyati nedir
  15. B

Yardım Bana rom önerin :)

forumdaki mi globe rom ve miuipro rom başlıklarına bakmanı oneririm
  16. B

Soru Taşınabilir Harddiske Otg kablosu ile telefonu bağlama oluyor mu?

Yanlis hatirlamiyorsam dosyalama sekilleriyle alakaliydi bu ntfs exfat fln onlarla ilgiliydi ama onlarida denedigimde olmamisti
  17. B

Verdim ustam turlu turlu sekilde onlarca kombinasyonlar denedim ama nafile hatta simdide deniyorum olmuyor
  18. B

Ustam bendeki 4 harddiskten 1i ssd o da olmadi
  19. B

Bende mi 5s var mause klavye usb kart okuyucu taktim calisti ancak elimde bulunan 4 harddiskin hicbirini calistiramadim harddisklerin beslemesini gerek telefondan yaptim gerek disardan yaptim ama olmadi mi6da olur mu bilmiyorum
Üst Alt