Arama sonuçlarınız

1. tiske

Yardım Güncelleme sorunu

Bize And Pie gelecekti ne oldu ? Temmuz bitti çıt yok
  2. tiske

Yardım 10.2.1 Güncellemesi Sonrası Problemler.

Yaptık ama işe yaramadı rica etsek üstünde hava durumu bilgisi olan kilit ekran görüntüsü koyar mısın?
  3. tiske

Yardım Tv bağlanma sorunu

Nasıl çözdün ,detayları anlatabilir misin? Ne yaptın ve tv hangi marka?
  4. tiske

Yardım Tv bağlanma sorunu

Xiaomie yazılımları tv ye bağlanma konusunda iyi değiller Redmi 6 var bende Komşuda 5 senelik phlips tv var Gecen ctesi Mobil veriden anında bağlandı. Benim evde sony smart var,Eskiden zar zor bağlanırdı Şimdi Modem değiştirdim tık yok. Bağlanmıyor. Umudumuz Android 9 sürüm güncellemesinde.
  5. tiske

Rehber Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

Önceki sayfada benimkileri yazdım Redmi 6
  6. tiske

İpucu Cep Telefonu ile Fotoğraf Çekmek

Sabit duragan görüntülerde fotograf cekimi güzel oluyor ama Düğün ve eğlence mekanlarında hareketli görüntüler de çok başarılı olmuyor Redmi 6
  7. tiske

Rehber Telefonunuzu Hoparlör Olarak Kullanın!

smart tvdeki ses de aktarılır mı telefona? Smart TV de BT var ama, A2DP ses aktarma yok.
  8. tiske

Yardım çekilen videoların çok büyük boyutlu olması

FPS değerleri yüksek olduğu için normaldir. Muhtemelen 60 FPS çekiyordur. normal filmler 24 FPS Ben video ayarını 720 p de tutuyorum, Az yer kaplasın diye
  9. tiske

Yok hayır, lazım olunca girip bakıyom. Diğer sorun da kilit ekranında çıkmıyor Bizim arkadaşta da Mi8 var onunki de aynı şekilde.
  10. tiske

Soru Duvar kağıdı döngüsü güncellemesi ?

Ben de anlayamadığım için yüklemedim
  11. tiske

Yardım Hücre yayını mesajları

Ben de tam tersi açmak istiyorum, süper lig maç bilgileri ve hava durumu bildirimleri eski S4 telefonda geliyordu Bütün ayarlar açık, Vodafone - redmi 6 kullanıyorum. son sürüm var Ama bildirim gelmiyor
  12. tiske

İpucu Xiaomi Cihazlarda Hücre Yayını Bildirimlerini Kapatma

Eski S4 telefonumda süperlig maçlar oynanırken gol ve skor bilgileri bildirimi, hava durumu önerileri gelirdi Redmi 6 da bunların ayarı nerden yapılıyor? Burda anlatılanların hepsi açık Miu 10.2.3 arayuz var Vodafone kullanıyorum
  13. tiske

Forumda rom konusunda çok fazla konu var ve karışık Beta derken romun betasının mı, Yoksa Miu ara yüz yazılımının betası mı? Root vs kaldırmadım. 1550871915 Ayarlar izinler kısmında programın ihtiyaç duyduğu izinler kapalı olabilir Bende de yandex hata veriyordu, izin ayarlarını gözden...
  14. tiske

Redmi 6 modeli miu 10 son vers kullanıyorum İçinde yüklü gelen Hava durumu otomatik güncelleme yapmıyor Uygulamayı açarsam güncelleme yapıyor 3 tane şehir ekli ve Gps kapalı Sebebini bilen var mı?
  15. tiske

Soru Redmi 6 Meşgul sesi

Bende de redmi 6 var Bazen ben de yaşıyorum aynı sorunu Bazen de aradığınız kişi başkası ile görüşüyor uyarısı alıyorum
  16. tiske

Haber Xiaomi'lere Android Pie Güncellemesi Geldi: İşte Güncelleme Alan Tüm Cihazlar

Redmi 6 2. ci çeyrek yazıyor Haziran sonuna kadar gelebilir
  17. tiske

Rehber MIUI ile Verileri Yedekleme, Aktarma ve Geri Yükleme!

resimlerin bu kadar küçük olmasının özel bir sebebi var mı?
  18. tiske

Duyuru Xiaomi Telefonların İthalat Süreci ve Güvenilirliği

Samsung ve apple markalarının yeni model cihazları gerçekte ne kadar test ediliyor merak ediyorum.
  19. tiske

İpucu Miui Cihazınız İçin 4 İpucu

resimleri neden bu kadar küçük yayınladınız anlamadım Aşağıdaki ayarı yapınca telefon ekranı siy-bey oluyor. Püf noktası nedir bunun? Geliştirici Seçeneği >> Renk alanını simüle et >> monokrom
  20. tiske

Rehber Redmi 6 Pro / Sakura TWRP ve Root Yükleme

Tereddüt yaşadım yüklemekte, sıkıntı cıkarsa uğraşacak zamanım yok Bu yüzden işlemi erteledim
Üst Alt