Arama sonuçlarınız

1. A

Yardım Güvenli Ağ Bağlanma Problemi

yarenersonmez hocam herşeyi denedim fakat bağlanmıyor. telefonu fabrika ayarlarına geri döndürüp deneyeceğim fakat sorunun neden kaynaklandığını çözmeden yada bir fikir sahibi olmadan denemek istemedim...
  2. A

Yardım Güvenli Ağ Bağlanma Problemi

Merhaba arkadaşlar, Bu gün evde kablosuz ağıma bağlanamadığımı gördüm. Modem ayarlarımda her zaman mac filtreleme kullanıyorum. Modeme Bağlı cihahazlarımın mac adreslerini modeme tanıtıyorum böylece kablosuz ağ parolam çözülse bile sisteme kimse giremiyor. Kendimi bildim bileli modem ayarlarım...
  3. A

Yardım Mi A2 Lite Custom Rom için para toplanıyor!

Arkadaşlar bırakın bu işleri... Nelerle uğraşıyor sunuz... Custom rom yükleyip ne görmeyi umuyorsunuz. Paraları toplayın rom yapacak biri buluruz. [emoji1787][emoji23][emoji16] Farklı ne görünecek romda bilemiyorum Tema + root + gaps ve eksta birkaç program... Ne istiyorsanız yazın Xiaomi...
  4. A

Rehber Mi A2 Lite Rootsuz Google Camera Yükleme rehberi

Kamera ile romun ne ilgisi var??? Yanlış yere mi yazdınız, yoksa bilmediğimiz bir şey mi var? Lütfen açıklar mısınız? Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Rehber Mi A2 Lite Rootsuz Google Camera Yükleme rehberi

Ya arkadaşlar neler yapıyorsunuz? Resmi 9 gelmeden 9 yüklediniz veya yüklemeye çalıştınız. İsimler çift gözükürken gece gündüz telefonla uğraştınız internette gördüğünüz her şeyi denediniz bla bla bla... Neden isteklerinizi buradan direkt yazmıyorsunuz ? Nasıl radyo açıldı? Kamera içinde...
  6. A

Yardım Mi A2 Lite Android Pie

Aynen hayırlı olsun pie'miz. Radyo tamam. Şu birde şu gcam da gelse eksik kalmayacak gibi.. Güzel görünüyor şimdilik.. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Soru Mi a2 lite arayüz berbat

Telefon çok güzel. Arkadaşlar kardeşim iPhone 7 kullanıyor babam Huawei p9 lite 2017 gece karanlıkta ve yok denecek kadar ışıkta Huawei nin performansını görseniz öyle internette yazanlar fln değil benim gibi canlı canlı. kardeşim yüzündeki burukluğu şimdi kendinizi benim yerime koyun bakalım ne...
  8. A

Soru Mi A2 Lite sorunları

Tekrarlıyorum ben de mi farklı bu durum. Bende söylediğiniz gibi değil. Son güncellemeler yüklü mü? Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Yardım sensör

Bilemiyorum, bu yazılanlar herkeste aynı olmalı diye düşünüyorum. Bende sıkıntı verici bir durum yok. Telefonunuzda son güncellemeler yüklü mü? Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. A

Bu gün şöyle birşey dikkatimi çekti... Telefonumu Bluetooth ile aracımın multimedya sistemine bağladım. Telefon siyah ekrana geçince Bluetooth bağlantısı kopuyor. Diğer telefonlarda böyle bir sorun yok. Acaba bir ayarı mı var. Bilen varsa yazsın lütfen. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk...
  11. A

Yardım Ekran koruyucu ve Kılıf Tavsiyesi

Ben kullanıyorum bunları, telefonu aldığımda sipariş vermişti siyah. Telefona tam oturuyor kaba durmuyor. El tutuşu vs iyi. Alacak olanlara tavsiye ederim. Çin pazarında fiyatı daha ucuz fakat ben Türkiye'den aldım. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

Soru A2 Lite yüz tanıma Sorunu

Mutlaka bir kilit ayarlanmış olması gerek. Parola veya desen... Yüz tanımayı ayarladıktan sonra, telefon siyah ekrandayken, telefonu uyandırın. Kapatma tuşuna basarak veya ekrana çift tıklayarak vs. Sonra parola veya desen çizmeden sadece yüzünüzü göstererek ekran kilidi açılıyor. Ben 3-5 gün...
  13. A

Soru Redmi 5 Plus mı A2 Lite mı?

2 gün gidiyor. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

Soru Redmi 5 Plus mı A2 Lite mı?

Ben öneriyorum. Kullanıyorum. Çok memnunum. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Kim ne yazarsa yazsın Telefon 10 numara, hiçbir diyeceğim yok. Performans kamera vs. Ben çok araştırdım iPhone'dan geçtim çok fiyatına göre memnunum. Herkes birşeyler yazmış evet kimseyi kınamıyorum isteklerin çoğu gereksiz Radyo programı olsun Rehper adam akıllı olsun Kamera programı oda...
  16. A

Benim şahsi yorumum. "Android one imalatçılara ucuza sunuluyor biz deneme tahtası oluyoruz." Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. A

Duo + WhatsApp + messenger + kişilerinize kaydetme izni olan bütün programlardan kaynaklanıyor. Android one hariç kişilerde görüntüleme seçeneği vardı. Anladığım kadarı ile Android one deneme tahtası... Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. A

Tamam bende de aynı sürüm. Ben rehper programı güncellendi diye anladım. Fakat sorun devam ediyor. Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. A

Bendeki sürüm bu Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. A

Nasıl baktınız sürüme... Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt