Arama sonuçlarınız

1. FireLife71

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. ( Madalya )

Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, tüm kahramanların, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi...
  2. FireLife71

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29 / 9.9.3/ 9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Teşekkürler hocam. Konu içeriğinde olan güncelleme desteğiniz için çok sağolun.
  3. FireLife71

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29 / 9.9.3/ 9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

MIUI EU Beta 9.7.22/25 Güncellemesi Yayınlandı Konu İçeriği Güncellendi İndirme Kaynakları Eklendi MIUI EU Stable Rom Konu İçeriği Güncellendi -Redmi 5 Plus (10.3.2.0) Güncellendi -Mi Mix 2 (10.4.1.0) Güncellendi -Redmi 6 Pro (10.3.4.0) Güncellendi -Mi 5X (10.3.2.0 ) Güncellendi -Mi CC9...
  4. FireLife71

Konu İçeriği Güncellendi MIUI EU Rom 9.7.4 İyi Forumlar
  5. FireLife71

Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

Destek ekibine katılan mmengi hocamı tebrik ederim . Haricinde Yönetim Ekibine katılacak olan arkadaşlarımızıda merakla beklemekteyiz Hayırlısı olsun.
  6. FireLife71

Tema Blue Ring (Tema Markette Yayında) Ottoman

Elinize kolunuza sağlık hocam yine efsane bir Tema
  7. FireLife71

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Gönül gelmek isterdi fakat çalışma şartları imkan vermeyince Gönüllerimiz orda olacak İnşaAllah bu güzel sohbet muhabbet ortamında bulunamayacağım. Bu güzel etkinliğe katılacak tüm MIUI Türkiye Ailesine iyi eğlenceler diliyorum.
  8. FireLife71

Sohbet Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

Xiaomi Türkiye Forum Ailesinin her bir forumdaşları büyüklerim küçüklerim olmak üzere herkesin Ramazan Bayramı Mübarek olsun. Nice mutlu huzurlu Bayramları tekrar görmek nasibiyle İnşaAllah güzel dualarla geçirmeniz dileğiyle.
  9. FireLife71

İnceleme MIUI 10 - 9.5.16 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

MIUI 9.5.16 Global Beta Güncellemesi Açıklama İngilizce-Türkçe Çeviri Important Bug Fixes ( Önemli Hata Düzeltmeleri ) Bilgilendirme 1. Update 9.5.16 released for Redmi 4X, Mi 5s, Mi 5s Plus, MI Max 2, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Mi 6, Mi MIX2, Mi Note 2, Mi MIX, Redmi 6A, Redmi...
  10. FireLife71

Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

Yeni Sürüm Mi Fit Stable Mi Fit 4.0.0 Stable Sürüm Arayanı Gösteren Yenilikler Uygulama: • Yepyeni uygulama tasarımı • Veri görünümü optimize edildi • Desteklenen daha fazla egzersiz programı Firmware: Bip - 1.1.5.16 Cor - 1.2.7.22 Cor 2 NFC (Çin) - 2.3.5.38 Cor 2 (Uluslararası) - 0.3.0.22...
  11. FireLife71

İnceleme MIUI 10 - 9.5.9 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

MIUI 9.5.9 Global Beta Güncellemesi Açıklama İngilizce-Türkçe Çeviri Important Bug Fixes ( Önemli Hata Düzeltmeleri ) Bilgilendirme 1. Update 9.5.9 released for Mi 5s, MI Max 2, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Mi 6, Mi Note 2, Mi MIX, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi 5A, Redmi 5, Mi Note 3...
  12. FireLife71

Soru Mi 6 beta güncelleme

Yanlışlıkla değil aksine ilk paylaşılan Changelog 9.4.25 resmi paylaşımına göre düzenleme yaparak paylaştım. Fakat güncelleme Kapalı beta altyapısına geçince tekrar bir değişiklik uygulandı. Şimdi konu üzerinde değişiklik yapıyordum bende. Teşekkürler bilgilendirme için.
  13. FireLife71

Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

Yeni Sürüm Mi Fit Stable Mi Fit 3.6.0 Stable Sürüm Arayanı Gösteren Yenilikler Uygulama: • Aynı türden birden fazla cihazı şimdi eşleştirebilir ve aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz. • Kullanıcı deneyimini geliştirdik ve bilinen hataları düzelttik. Firmware güncellemeleri: Amazfit Cor...
  14. FireLife71

İnceleme MIUI 10 - 9.4.25/26 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Konuyu güncelledim Hocam. Redmi Note 6 Pro için Güncelleyici/TWRP üzerinden veya Fastboot Rom üzerinden kurulum indirme kaynakları eklendi.
  15. FireLife71

İnceleme MIUI 10 - 9.4.25/26 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Hocam bu konuda düşünceniz doğru haklısınız. Mi 6 için maalesef gelen bir yeni güncelleme paylaşımı maalesef bulamadım hala. Güncelleme hakkında paylaşım olmadığı içinde aydınlatma yapamıyorum. Kusuruma bakmayın eğer güncelleme hakkında bir bilgi bulursam konu içerisinde paylaşımda bulunurum.
  16. FireLife71

Teşekkürler Hocam. 1556291061 Takipteyim hocam bu konuda. Mi 6 için bahsedilen güncelleme verildiğine dair bilgi var fakat link paylaşımı maalesef bulamadım. Yayınlandığında konu içerisine ekleyeceğim İnşaAllah.
  17. FireLife71

Konu düzenlemesini yaptığım için gecikme yaşandı maalesef.
  18. FireLife71

MIUI 9.4.25/26 Global Beta Güncellemesi Açıklama İngilizce-Türkçe Çeviri Important Bug Fixes ( Önemli Hata Düzeltmeleri ) Bilgilendirme 1. Update 9.4.25 released for Mi MIX2S, POCO F1, Mi 8, Mi 8 UD, Mi MIX3, Mi 9, Redmi 4X, Mi 5S, Mi 5S Plus, MI Max 2, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A...
  19. FireLife71

MIUI EU Beta 9.4.25 Yayınlandı Konu İçeriği Güncellendi İndirme Kaynakları Eklendi MIUI EU Stable Rom Konu İçeriği Güncellendi -Mi 8 Lite (10.3.2.0) Güncellendi -Mi 8 (10.3.2.0) Güncellendi -Redmi 7 (10.3.1.0) Güncellendi İyi Forumlar
Üst Alt