Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Telefon konuşması sırasında bildirim çubuğu sorunu

Teşekkürler herkese, 1. bir sorun değil aslında..fakat 2.olay benim için gerçekten sorun. Çağrı ekranım açıkken bir de başka şeylerle uğraşmak hoş değil. Bunu çözemedim bir türlü :(
  2. M

Yardım Telefon konuşması sırasında bildirim çubuğu sorunu

Arkadaşlar merhaba, Bu sorun telefondan mı, androidone'dan mı bilmiyorum. İlk defa android kullanıyorum. Sorun şunlar: 1.Çağrı geldiğinde eğer telefonda bir şeye bakıyorsam gelen çağrı yukarıda yarım görünüyor. İstediğim özellik bu durumda da normal tam ekran çağrısı olmalı. Çünkü telefon...
  3. M

Diğer A2 mi yoksa A2 Lite mı

Bundan önceki telefonlarım iphone 'du.. Sırf android one ve 2 günlük şarj ömrü ve fazla büyük olmadığından bir de çentikli ekrandan dolatı a2 lite aldım. Şarjından çok çok memnunum. 2 günde bir şarja takmak güzel:) Ufak tefek sorunlarım var.
  4. M

Soru Mi A2 Lite sorunları

Merhaba, Şöyle bir sorunum var: Örneğin telefon geldiğinde kulağıma götürüp konuşuyorum sonra telefonu kulağımdan aldığımda tepedeki bildirim ekranı aşağıya iniyor. Hali ile telefon arama ekranının üzerinde. Bildirim ekranını geri yerine gönder vs. çağrıyı hemen kapatamıyorum. Kulağımdan...
  5. M

Yardım Rehberde Kişilerin 3-4 Tane Görünme Sorunu

merhaba, ben sorunu çözdüm. benim 2 adet gmail hesabım bulunuyor. hali ile 2 gmail hesabımdaki rehberi telefon kullanıyor. ben 1 gmail hesabımın rehber senkronizasyonunu iptal ettim ve sorun çözüldü. ama bazı kişiler çift görünüyordu, birleştirici bir app kullandım o da çözüldü. öncelikle eposta...
  6. M

Yardım A2 lite cihazımı yeni aldım fakat arama bekletme seçeneğinin nerden aktif edildiğini bulamıyorum.

merhaba, teşekkürler aynen dediğiniz gibi yaptım. aktif yapıyorum fakat kapatıp açınca yine inaktif oluyor. hali ile arama bekletme seçeniğini aktifleştiremedim.
  7. M

Yardım Rehberde Kişilerin 3-4 Tane Görünme Sorunu

Herkese merhaba. İlk defa android telefon kullanıyorum. Mia2lite modelini aldım. Benim rehber de çift, 3 bazı kişileri 4 kişi olarak görüyorum. Ayarlarına vs. baktım ama halen çözemedim. Sildiklerim de geri geliyor:) Burdakileri okuyorum ama henüz bir çözüm bulmuş değilim.
Üst Alt