Arama sonuçlarınız

1. tincebiz

Rehber Mi Note 3 MIUI10 Pie GCam Yükleme Rehberi

O kadarcı olacak :)
  2. tincebiz

Öyle bir ayar yok sanırım.
  3. tincebiz

Kodları eklemenize gerek yoktu vermiş olduğun dosya gerekli işlemleri yapıyor zaten. Geçen günlerde bi arkadaşta da aynı sorun olmuştu, twrp sürümünü değiştirip yeniden denediğimde sorun çözülmüştü. Ayar dosyası da en uygun ayarların olduğu dosya. İmkanınız var ise twrp sürümünü değiştirip deneyin.
  4. tincebiz

Eyw. Güzel anılar biriktirmeniz dileği ile... :)
  5. tincebiz

Twrp ile flashladığınıza emin olun herhangi bir hata almadan flashladığınız takdirde test programında tikler yeşil olacaktır...
  6. tincebiz

Malesef öyle bir sorun var evet. C2apiden kaynaklanan bir durum ne yazık ki...
  7. tincebiz

İndirirken sorun olmuş olabilir güncelleyeceğim hemen...
  8. tincebiz

Şu an kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor...
  9. tincebiz

Bu sürüm çalışıyor...
  10. tincebiz

Telefon hakkında bölümünden miui sürümüne art arda tıklayın açılacaktır...
  11. tincebiz

Konuya ayar dosyası ve o dosyayı nasıl kuracağınızı ekledim. Ekleri incelerseniz sorun duzelecektir...
  12. tincebiz

Yardım C2api yi etkinşnleştiremiyorum

c2api Şu dosyayı direkt olarak twrpden flashlar mısınız. Öncesinde telefonunuzun yedeğini almayı unutmayın lütfen...
  13. tincebiz

Yardım C2api yi etkinşnleştiremiyorum

Hangi romu ve android sürümünüzü öğrenebilir miyim
  14. tincebiz

Çözüldü BootDeviceReceiver onReceive, action is android.intent.action.BOOT_COMPLETED Uyarısı alıyorum.

Yapacağınız en ufak hata cihazınızda kalıcı sorunlara neden olabilir bu nedenle hiç kimse sorumluluk kabul etmez tüm sorumluluk size aittir. How To Start Android Service Automatically At Boot Time
  15. tincebiz

Çözüldü BootDeviceReceiver onReceive, action is android.intent.action.BOOT_COMPLETED Uyarısı alıyorum.

Temiz bir kurulum ile sorunun düzeleceğini tahmin ediyorum
  16. tincebiz

Custom kernel kullanıyorsanız normaldir. Çözümleri mevcut ancak iledi derece android bilgisi gerektiren işlemler yapmanız gerekiyor. Denemek isterseniz link verebilirim.
  17. tincebiz

Magiskteki modüllerin tamamını kaldırıp cihazı reboot yapın bi deneyin aynı sorun var mı yok mu diye. Varsa kernelden kaynaklıdır yoksa modüllerin birinden
Üst Alt