Arama sonuçlarınız

1. slexiaa

Sohbet Facebook uygulaması play store'da gözüktüğü gibi değil?

Aa evet gerçekten de öyle ya acaba eski sürüm yada alternatif bir sürüm falan mı örnek fotoğrafta olabilir.
  2. slexiaa

Haber Standart başlatıcı ya güncelleme

Mi8 Lite cihazıma (Rootsuz ve global son sürümde.) da geldi bu güncelleme ben anlayamadım nelerin değiştiğini.
  3. slexiaa

Yardım Xiaomi Mi8 Lite Sabah Dondu Kapandı Açılmıyor Acil Yardım

Aynısı başıma geldi geçen gün fastboot rom kurulumu sonrası sorunum düzelmişti forumda konusu var bakabilirsin.
  4. slexiaa

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

100 beğeniyi geçtim valla bende alayım bir tane
  5. slexiaa

Sohbet Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

İyi bayramlar miui türkiye ailesi 3 aylar bitti herkese hayırlı olsun ve tekrarını görmek nasip olsun.
  6. slexiaa

Ana Başlık K20 Pro Genel bilgiler & Teknik özellikler

Şu parlaklık artık en az 800 900 nit olmalı ya
  7. slexiaa

Yardım Power Tuşu Arızası

Ben bu şekilde çözdüm hocam başka bir sebebi yada çözümü var mı bilemiyorum vallahi
  8. slexiaa

Yardım Power Tuşu Arızası

Dostlar öncelikle hayırlı bayramlar, bu sabah farklı bir sorunla uyandım cihazın power tuşu hiç bir şekilde çalışmıyor ne kapatıp açabilme fonksiyonu nede direkt ekranı kapatma açma hiç bir şey çalışmıyor neyse ki ekrana dokununca ekranı açmayı aktif ettiğim için power tuşu yüzünden cihazı...
  9. slexiaa

Sohbet Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

Cümleten herkese hayırlı bayramlar diliyorum hepimize bir sonraki bayramları görmekte nasip olur inşallah.
  10. slexiaa

Soru 120fps Sorunu ?

120 fps muhtemelen ağır çekim modu hızlı çekimde olabilir 60 fps olması lazım ama bilmiyorum.
  11. slexiaa

Mod [Yeni] MI8 Lite - Dual Speaker Audio Mod [Çift Hoparlör]

Hocam denemedim valla yalan olmasın bayağıdır telefonu global stable da rootsuz kullanmaya çalışıyorum yoksa mutlaka denerdim ama muhtemelen çalışmayacaktır.
  12. slexiaa

Yardım Mi8 Lite Ekran

Arkadaşlar acil olarak bana mi8 lite orijinal ekran lazım ama mutlaka orijinal olmalı nereden temin edebilirim ya da ne yapmam lazım?
  13. slexiaa

Soru Mi a2 lite MIUI rom resmi mi?

Resmi'de miui yok o cihaz için android one var yani miui arayüzü yok ama rom dediğim gibi resmi.
  14. slexiaa

Sohbet Redmi Airdots Bluetooth kulaklık

Valla o kulaklığı bana çevrem tavsiye etti ama hala kararsızım bende düşünüyorum ancak buradaki tavsiyelere uyacağım yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar.
  15. slexiaa

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

100 mesajlık olan arkadaşı alabilir miyim :D
  16. slexiaa

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Hocam ben zaten aboneymişim kanal adımı belirtmeyeyim pek hoş bir isim değil :D
  17. slexiaa

Madalya Yorum Yap, Destek Ol, Madalya Kazan

Hocam tamamdır bir şeyler yazdık işte :D
  18. slexiaa

Mod [Yeni] MI8 Lite - Dual Speaker Audio Mod [Çift Hoparlör]

Yok hocam ilk başta bende öyle yaklaştım ama gayet güzeldi
  19. slexiaa

Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

asıl nick slexiano_burrito 10 sene önce counter strike oynayan eski bir arkadaşıma ait kendisi 4 yıl önce soluk borusuna yemek kaçırmış ve ölmüştü bende o gün bugündür onu yaşatmak için bu ismi kullanırım soranlarada bu hikayeyi direkt anlatırım ruhu şad olsun.
  20. slexiaa

Rom Xiaomi den sıkıldım

Cihazınızın modeli eski bir modelse zaten güncelleme almaz hocam custom rom işlerine sıcak bakıyorsanız tek çözüm zaten bu olacaktır ya da xiaomi firmasının insafa gelmesini bekleyin.
Üst Alt