Arama sonuçlarınız

1. Tncy

Sohbet IMEI Kardeşliği bitmiştir

Seçimde halk özgürlüğü çoktan bitti. Halk iradesi mi kaldı? Türkiyede seçim demek tek boynuzlu at demek. İkiside imkansız. Olurda kazanan bir daha kazanırsa yeniden seçimi kaybeden kazanana kadar yaparlarsa şaşırmam. Kaybeden kazanırsa ki zaten öyle olucak. Neyse bu ülke neler gördü. Daha...
  2. Tncy

Özgürlük ney? Yeniliyormu? Türkiyede her malda mükemmel kampanya var. 1 AL 2 ÖDE veya 1 AL 3-4 ÖDE kampanyası :).
  3. Tncy

Devletin burda hatayı vatandaşlarından almasını kınıyorum. kınıyorum. kınıyorum. Zaten vergiler yüksek olmassa türk insanı aptal değil ya gidip dışardan alsın. Vergiler değecek birşey için harcansa ses çıkarmam. Ama türklere küfür eden kadınlarımıza namusumuza sarkan suriyelilere gittiğini...
  4. Tncy

Rom Mi Max 2 MIUI10 V10.2.1.0.NDDMIXM Global Stable/ 9.5.16 Global Beta Rom

Mi Max 2 MİUİ 10 Global Stabil ve MİUİ 10 Mi Max 2 Global Beta ROM Xiaominin kendi orjinal yazılımıdır. Global Stable stabil sürüm olmaktadır ve hataları yoktur. Global Beta ise her hafta yeni özellikleri stabil kullanıcılardan önce almanıza sağlayan ROMdur. Hatalar olabilir. Mi Max 2...
  5. Tncy

Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

Okulda benden birsürü kitap alan kız var. Abartmamak gerek.
  6. Tncy

Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

Kitaba not düşme bence. Direk konuş dobra ol. Şu ana kadar arkadaşlarımın ilişkisine bakarak söyleyim. Kızda size bir umut varsa gizli yazılar o umut da azalır. Korkak algısı yaratır.
  7. Tncy

Rom Mi Max 2 MIUI10 Mi Room V10.1.1.0.NDDCNFI Stable Rom /9.5.9 Beta Rom (LİNKLER EKLENDİ)

Stabil olanı çok güzel hocam. Betaya göre daha fazla özellik var. Güle güle kullanın. Kullanım sonuçlarınızı yazmayı unutmayın :).
  8. Tncy

Sohbet Sohbet köşeşi

Hayırlı Cumalar. :)
  9. Tncy

Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.9-[9.0]-Oxygen-[UnOfficial][stable]20190909

Tamamdır :). 1558071022 Hocamda romda birşey merak ediyorsanız söyleyin deneyim :). 1558071025 Hocamda romda birşey merak ediyorsanız söyleyin deneyim :).
  10. Tncy

Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.9-[9.0]-Oxygen-[UnOfficial][stable]20190909

Link Kırık hocam. 1558070537
  11. Tncy

Rom Mi Max 2 Xioami EU Beta Rom MIUI10.4_9.5.16

Elinize sağlık hocam. en.miui'da geri mi çekilmiş güncelleme yine?
  12. Tncy

Soru MAC Değiştirme

Peki yedek alınıp düzenlenmiş mac geri yüklenemez mi hocam?
  13. Tncy

Sohbet Kulaklık önerisi lütfen

PowerWay A7 öneririm. Zamanında 30 TLye almıştım teknosadan. Bir ayarı var. Şarkıdaki insan sesini kesip direk beati dinletiyor. Bassları güzel tizleri de eh işte. Bir bakın derim.
  14. Tncy

Sohbet ROM'a uygulama atmak mümkün mü?

İlginiz için teşekkür ederim hocam.
  15. Tncy

Sohbet QCY T1C Kablosuz Kulaklık Uzun Kullanım Testi

Vay be. Evi arabayı satıp 3-4 kulaklık falan alıyoruz :D. Type C kulaklıklardan öneriniz var mı peki. Kablosuz alamazsam büyük ihtimal type-c alıcağım.
  16. Tncy

Normal yollarla zordur da tool falan varsa kolaydır herhalde. ClassicalTR hocamızın kendi romumuzu portlama konusunu okumuştum. Benzer birşey vardı. Ama baştan rom değilde. Direk uygulama atmak güzel olurdu.
  17. Tncy

Evet galiba. Pahalı diye duymuştum ama çoğu kabloluya fark attığını söylediler.
  18. Tncy

Hem bu şekilde türk kullanıcılar romları repack edilebilir. Hemde ihtiyaçlarımıza göre rom düzenleyip sd karta atarız. Geçerken de rahat oluruz. Bence olur. Adamlar şakır şakır adawayi magisk manageri atıyolar.
  19. Tncy

Fiyat aralığını beğendim hocam. Birde hocam alman markası S ile başlayan bir marka vardı. Onun hakkında bilginiz var mı?
  20. Tncy

Merhabalar, Bazı sebeplerden bazı uygulamaları sistem uygulaması yapıyorum. Ancak datayı wipelamayıp rom değişince veya romu güncelleyince gidiyor. Rom dosyasının içine uygulama veya daha iyisi modül atmak mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapılır?
Üst Alt