Arama sonuçlarınız

1. W

Sohbet Kulaklık tavsiye(öneri)

Arkadaşlar sennheiser cx300-II kullanıyordum (bilmem kaç milyonuncu sağ ya da sol tarafı bozulan kulaklıklarımdan biri) aşırı yüksek tavsiyeyle almıştım ömrü 8ay gitti malesef . Audiophili değilim kaliteli ses ve bozulmaya karşı dayanıklılık arıyorum 200 kadar bütçem var belki zorlayabilirim...
  2. W

Yardım ORD ( Obsessive ROM Disorder ) Hastalığı ve tedavisi

telefonda rom pcde distro hastalığı var :D
  3. W

Yardım 1gb üstü bişey inmiyor!!!!

bence sorun limitten değil gibi duruyor
  4. W

Yardım 1gb üstü bişey inmiyor!!!!

elini korkak alıştırma gir şu seçeneklere işte :D bende de veri planı ayarlama seçeneği var rom farkından dolayı sanırım
  5. W

Soru Huawei OneHop

güncel
  6. W

Yardım twrp ve root olan telefonu güncelleme

bu konuya yüzlerce kez cevap verildi bu forumda bkz. orangefox recovery
  7. W

Yardım EU ROM'dan GLOBAL ROM'a geçmek

twrp gibi custom recovery işte :) özelliklerini soracak olursan recoveryden uygulama silebilir , dosya sistemi değiştirebilir , magisk kurabilir , recovery değiştirmemeye zorlayabilirsin ( ki en sevdiğim özelliklerinden biridir ) , recoveryden modül kadlırabilirsin , bootloopa saran modül...
  8. W

ondan önce anlatılması gereken daha önemli şeyler var hocam :) bu recovery rom değil , yani twrp gibi bir şey
  9. W

cebimde link taşımıyorum hocam :D ama Google larsanız bulabilirsiniz :)
  10. W

orangefox recovery kullanın siz de
  11. W

Soru Uzun zaman oldu

kullandığınız cihazda ne gibi eksiklikler var şuan
  12. W

Çözüldü Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Microg ve vanced apksını ben de denedim cihazım mi6 , çalıştıramadım . Youtube'a ait her şeyi kaldırıp vanced modülü kurdum magiskten sorunsuz çalışıyor .
  13. W

Soru Maksimum 2000 TL'ye hangi modeli önerirsiniz

Bundan 2 sene önce 1900₺ ye 128gb mi6 alınıyordu şimdi 4bine mi9 alamıyoruz :( üzücü
  14. W

Sohbet Siz Hangisini Kullanıyorsunuz ?

bence de hocam , oyun için laptop almak saçma geliyor bana , ayrıca masaüstü toplamak laptoptan daha ucuza halledilebilir . Youtube'da bafır adam isimli kanalda arkadaşın güzel toplama tavsiyeleri var taktir ediyorum , siz de bakabilirsiniz . 1562850314 1 hafta Brave kullandım , chrome'un...
  15. W

Maxthon ne için kullanıyorsunuz hocam ne gibi artısı var ?
  16. W

ben de bataryasız kullanılan laptobu anlamıyorum hocam :D
  17. W

Doğrudur hocam benim önceki laptop da öyle
  18. W

Optimal aslında az değil özelleştirmeleri , güç bakımından chrome çok iyi ancak yediği ramin kullandığı cpu'nun haddi hesabı yok laptop şarjını fena sömürüyor
Üst Alt