Arama sonuçlarınız

1. Trissandom

İnceleme Oneplus 6t Müthiş Şarj Performansı

Elbette görüş farklılığına saygım var ama bahsettiğiniz özellikler 7 ve 7 proda da var, diğer eski modellerini bilemiyorum fakat yeni cihazlarda olmazsa olmaz özellikler olarak ekleniyor zaten bir çoğu. İşlevsellik açısından sessize alma tuşu gibi küçük kısayollar bile yapmışlar, hız ve donanım...
  2. Trissandom

İnceleme Oneplus 6t Müthiş Şarj Performansı

Hocam yanlış anlamayın ama ben xiaomi kullanıcısıydım, şimdi oneplus 7 kullanıyorum, ben katılmıyorum söylediğiniz cümlelere, oneplus çok seri ve donanım yönünden de xiaomi cihazlarından üstün, özellikle yazılım yönünden çok artısı var, xiaomide bi sorun bir sorunu doğururken, şimdi roota bile...
  3. Trissandom

Soru en iyi browser

Yandex baya hızlı arkadaşlar, o önizlemede donma yapmıyor.
  4. Trissandom

Yardım Pocophone f1 ekran sorunu

O donanımsal hocam ona bir şey yapamayız.
  5. Trissandom

Yardım Pocophone f1 ekran sorunu

Ghost touch son global sürümde kalkıyor arkadaşlar, hala varsa donanımsaldır.
  6. Trissandom

Soru Dokunmatik donuyor, kilit yapıp açınca düzeliyor?

Şöyle yapın, sitede pocophone f1 bölümü var, orada son yayınlanan global sürümü kurun telefonunuza, eğer sizde devam ederse son sürüm firmware kurun. Ama muhtemelen son sürüm global sorununuzu çözecek. İçinde firmware ile geliyor normalde ama nolur ne olmaz diye dedim.
  7. Trissandom

Çözüldü Uygulama çökmesi

Hocam ac market pro değil ac market google play gibi bir market, içine accuweather platinum yazınca da çıkıyor. Zaten accu... Yazınca bile kalanı çıkıyor hocam.
  8. Trissandom

Çözüldü Uygulama çökmesi

Ac market apksı indirin, arama kısmından pro sürüm kurun.
  9. Trissandom

Çözüldü Uygulama çökmesi

Acmarket üzerinden pro sürüm kurun, çözülecek bence.
  10. Trissandom

Ben çözdüm hocam vendorda sıkıntı var, uyuşmazlık yaşıyor cihaz. Bu cihazlar globalin sürümlerine ayak uyduruyor sadece. İstediğin kadar crom sevdalısı ol, sıkıntı yaratıyor. Globaldeyim, vendor kurmayın, her şey sağlam.
  11. Trissandom

Haber Miui11 geliyor

Animasyonlar değişsin de, sayfa kaydırma bildirim atma v.s. oxygen gibi olsa hoş olurdu.
  12. Trissandom

Soru Sizce MİUİ9 OXYGEN OS'u geçebilecek mi ?

Şu an hala portta mısınız?
  13. Trissandom

Soru Sizce MİUİ9 OXYGEN OS'u geçebilecek mi ?

(GEÇEMEDİ)
  14. Trissandom

Rom [ROM][UNOFFICIAL][9.0] Superior OS ( 27 Temmuz )

lawnchair en başarılı launcherlardan birisi, bünyesinde kullanması baya hoş olmuş, fakat bu romun animasyona verdiği tepki süresi zayıf sanırım, videodan da kaynaklı olabilir ama fps değeri düşük.
  15. Trissandom

Teşekkür ederim kullanıcı adını unutmamak adına takip ediyorum şimsi sizi, çok teşekkürler. Buradaki güncel bağlantılar, custom romla uyuşmayabilir mi? Ayrıca bir de her firmware updateden sonra tüm sistemi yeniden kurmak gerekir mi, konu içinde açıklamalarda bulamadım bu soruların yanıtını o...
  16. Trissandom

Hocam paylaşım için önce teşekkür ederim, firmware güncellemesini ben vendor ile yaptım çünkü Oos kullanıyorum, fakat bu sürümü kullananlarda da bu sorun gözükmüyor, bu arada bugün yeniledim, eğer tekrar tekerrür ederse bana yardımcı olabilir misiniz, twrpden olabileceğini düşünüyorum.
  17. Trissandom

telefonu kullanırken durduk yere bir anda dokunmatik işlemeyi kesiyor, ne zaman telefonu kilitleyip geri açarsam sorun ortadan kalkıyor? Bu sorunu yaşayan başka bir insan var mı? Global sürümde hiç yapmazdı, kurduğum romlarla mı alakalı bilmiyorum ama diğer hiç kimse de olmadığı için, bende bir...
  18. Trissandom

Yardım Com.android.systemui bellek sınırını aştı

Magisk güncel, twrp son sürümün bir altı. Fakat kök dosyası full dolu benim, onu boşaltmanın bir yolunu da bulamadım, kimse bilmiyor sanırım. Yardım alamaz oldum yemin ederim ya.
  19. Trissandom

Yardım Com.android.systemui bellek sınırını aştı

Böyle bir uyarı alıyorum ve Google köklü bir arama motoru biliyorsunuz, bugüne kadar 1 kere dahi bu sorun paylaşılmamış ve sorulmamış. Birisi bana bunun çözümünü anlatabilir mi? Ayrıca bu bahsedilen uyarıya tıklayınca bluetooth ile paylaşma ekranı geliyor ve ya işte WhatsAppdan telegramdan v.s...
  20. Trissandom

Yardım pocophone miflashtool rom yükleme

Sonunda yardım sever insanlar gelmiş, geçmiş olsun, oxygen os kendi içinde update kabul etmiyor ondan da olabilir, tgz işe yararsa bize de söyleyin hocam.
Üst Alt