Arama sonuçlarınız

1. hasanbasdereli

Soru mi 5 rom yükleme

Mi flash ile global olmayan rom yüklenmez brick olur. Twrp kurmanız gerekir.twrp için root değilde bootloader kilidi açık olması gerekir
  2. hasanbasdereli

Duyuru Yönetim Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz!

hocam aldığınız kararlara tabiki saygımız var. ama bu mesajınızdaki anlatmaya çalıştığınız eylem planınızı tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim. bence fikir ve taktik güzel ama işleyişinde sıkıntı var diye düşünüyorum.. Saygılarımla.. Ayrıca Yöneticilerimizin ve forumdaşlarımızın yüksek...
  3. hasanbasdereli

gönüller bir olsun hocam.. bende başvuru yapanlardan biriyim. ama tercih edilmedik. illaki geçerli ve haklı sebepler vardır saygı duymak lazım.. Zaten forum yönetiminin adaletine de saygımız sonsuz.. hayırlısı olsun..
  4. hasanbasdereli

Yardım mi 8 lite room yüklemede hata

mecburen bekliyeceksiniz. yada yetkili hesap alarak ücretli halledeceksiniz..
  5. hasanbasdereli

sürücü imzalama sıkıntısı olabilir win 7 de deneyin.. en başta bootloader açıkmı?
  6. hasanbasdereli

rom dosyası c sürücüsü yani masaüstünde olmalı
  7. hasanbasdereli

Yardım Xiaomi katkıda bulunanlar bölümü

günün en güzel haberi bence.. çok mağdur kullanıcı var bu konuda..
  8. hasanbasdereli

Yardım Mi 5S Fastboot ekranından çıkmıyor

Xiaomi Mi5s cihazınıza ait bölümden istediğiniz romu indirebilirsiniz..
  9. hasanbasdereli

Recovery [UNOFFICIAL]PitchBlack Recovery Mİ 8 SE Fastboot Yükleme

Ben bugün yine başka bir fastboot da kalan mi8se de çin romunda denedim. Konuda anlatıldığı gibi işlem yapmama rağmen hiçbir şekilde pitblack twrp kurulmuyor. Reboot ettikten sonra siyah ekranda kalıyor. Aynı cihaz aynı roma 1217 sürümlü twrp sorunsuz kurulmaktadır. Geliştiriciye bildirebilirsiniz.
  10. hasanbasdereli

Reiwa Mr.Fatih arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.. yeni göreviniz hayırlı olsun..
  11. hasanbasdereli

Yardım Mi 5S Fastboot ekranından çıkmıyor

Download mode dediğiniz twrp mi acaba? Oradan format attıysanız içerisindeki romuda sildiyseniz cihaz açılmaz. Ya bilgisayara rom indirip telefona aktaracaksınız yada başka telefona indirip otg yardımıyla cihazınıza aktaracaksınız..
  12. hasanbasdereli

Çözüldü MI A2 Açılmıyor

usb ile bilgisayar bağladığınızda, bilgisayar aygıt yöneticisinde görünmüyormu cihaz her hangi bir ibare felan?
  13. hasanbasdereli

Yardım Mi 9 SE En İyi Nasıl Verim Alınır

bazı modellerde arka kapak açılarak box ile yapılır bu işlem bazı modellerde ise bu şekilde. mi9 se imei tamiri için şuanda bootloader açmak şart ve yanında twrp ve root yüklemek gerekiyor..
  14. hasanbasdereli

Yardım Twrp Kaldırma

orjinal recovery ye dönmek için mi flash ile rom yüklemeyi deneyebilirsiniz.. ayrıca global rom yükledikten sonra magisk flashlamazsanızda twrp silinir.. EDİT: ayrıca orjinal romun içerisinde bulunan orjinal recovery.img dosyasını çıkarıp fastboot aracılığıyla yükleyip twrp kaldırabilirsiniz..
  15. hasanbasdereli

Rehber MI 9 SE Alacaklar İçin Rehber

kırılmaz için açık jelatin almayın bizzat kendiniz açıp siz yaşayın o hazzı :) kırılmaz kendinizde takarsınız telefoncuya verseniz oda takar..
  16. hasanbasdereli

Rehber MI 9 SE Alacaklar İçin Rehber

bu cihazda arka kapak açılmasına gerek yok hocam yanlış bilgi aktarmışlar size.. uzak bağlantı ile yapılır kapalı kutu alın siz..
  17. hasanbasdereli

Siz bilirsiniz. Ama twrp er yada geç yüklemeniz gerekecek. Başka nasıl imei kayıt yaptırmayı düşünüyorsunuz? Yani mecbur bulaşacaksanız
  18. hasanbasdereli

Çözüldü Mi8 Se Güncelleme Sonrası Şebeke Sorunu

Alternatif olarak Bilgisayarla yapma imkanı olmayanlar hazırlamış olduğum linkteki uyumlu modem dosyasını twrp den her güncelleme sonrası flaşlayabilirler.. mi8se_modem_dosyasi.zip
  19. hasanbasdereli

twrp -> backup > seçenekler arasından sadece efs seçilecek. --> aynı pencere sağ üstte options' tan enable compression seçilerek yedeği alabilirsiniz. daha sonra bu yedeği flaş disk, drive yada Pc de saklayabilirsiniz..
  20. hasanbasdereli

benim düşüncem 8 ay kullanım süresi dolduktan sonra imei sıkıntısını çözmeniz yönünde. Malum şuanda imei işlemlerinden sonra band 20 özelliği yazılımsal olarak kayboluyor. bu süre içinde çözüm bulunursa yaparsınız.. Ayrıca imei işleminden önce mutlaka orjinal efs yedeğinizi alın.. Ben mi 9 se...
Üst Alt